2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 4579 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодекс" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы кодексінің 238 бабына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 9 425 902,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 818 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 734 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 532 308,3 мың теңге;
2) шығындар – 9 802 873,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 153 332 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 181 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 530 303 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 530 303 мың теңге;
қарыздар түсімі – 181 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 423 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 376 971 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.02.2014 N 190 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады); 05.05.2014 N 202 алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады); 06.06.2014 N 211 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады); 22.07.2014 N 219 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады); 06.11.2014 N 238 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады); 25.12.2014 N 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2013 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 января 2014 года № 4579. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", со статьей 238 от 15 мая 2007 года Кодекса Республики Казахстан "Трудавой кодекс Республики Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 425 902,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 818 880 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 734 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 532 308,3 тысяч тенге;
2) затраты – 9 802 873,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 153 332 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 181 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 423 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 530 303 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 530 303 тысяч тенге;
поступление займов – 181 755 тысяч тенге;
погашение займов – 28 423 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 971 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.02.2014 N 190 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014); от 05.05.2014 N 202 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014); от 06.06.2014 N 211 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014); от 22.07.2014 N 219 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014); от 06.11.2014 N 238 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014).

2. Кент, ауылдық округтер бойынша 2014 жылға қаралған қаржы бөлінісі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органдардың 2014 жылға арналған резерві 34 590 мың теңге болып белгіленсін.
6. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, ветеринария мамандарына оның ішінде ветеринариялық пункттің мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақыларымен тарифтік ставкалары белгіленсін.
7. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті
ХХVІІ сессиясының төрағасы Қ. ИСАХАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы кезекті
ХХVІІ сессиясының N 181 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

2. Утвердить распределение сумм по поселкам и аульным округам на 2014 год согласно приложению 4;
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 5.
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2014 год утвердить согласно приложению 6.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 34 590 тысяч тенге.
6. Установить гражданским служащим, здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, ветеринарным специалистам, в том числе специалистам ветеринарных пунктов, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного
маслихата К. ИСАХАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 28 декабря 2014 года N 181
Районный бюджет на 2014 год

60591
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
85
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3472
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34637
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
168268
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
36615
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4767
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81721
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19363
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19363
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61416
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55387
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2171
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1970
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
942
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
942
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1089908
1
Тұрғын үй шаруашылығы
305668
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19930
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
19930
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12004
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1357
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10347
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17477
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

60591
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қағарманы", почетных званий республики
85
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3472
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34637
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
168268
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36615
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4767
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81721
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19363
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19363
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55387
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2171
021
Капитальные расходы государственного органа
1970
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
942
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
942
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1089908
1
Жилищное хозяйство
305668
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19930
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19930
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12004
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1357
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10347
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
300
464
Отдел образования района (города областного значения)
17477
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

35233
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
682
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12261
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
91953
05
Денсаулық сақтау
119
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
119
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
119
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
119
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
355655
2
Әлеуметтiк көмек
297005
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
297005
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30917
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3950
006
Тұрғын үй көмегі
16688
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9068
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
86
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3483
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
49638
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
144868
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
33662
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4645
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58650
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19163
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19163
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39487
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36525
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1462
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

35233
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
682
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12261
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
91953
05
Здравоохранение
119
9
Прочие услуги в области здравоохранения
119
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
119
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
355655
2
Социальная помощь
297005
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
297005
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30917
005
Государственная адресная социальная помощь
3950
006
Оказание жилищной помощи
16688
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9068
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
86
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3483
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49638
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
144868
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33662
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4645
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58650
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19163
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19163
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36525
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1462
021
Капитальные расходы государственного органа

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы кезекті
ХХVІІ сессиясының N 181 шешіміне
4-қосымша
2014 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.12.2014 N 256 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады).
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
Барлығы
1
Жаңақорған к/ә

452
Отдел финансов района (города областного значения)
26
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26
Приложение 4
к решению очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 28 декабря 2014 года N 181
Распределение сумм, предустмотренных на 2014 год поселкам, сельским округам
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2014 N 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014).
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
Всего
1
Жанакорганский п/а

36966
19363
135038
5000
1982
19959
30886,3
2505525,3
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы кезекті
ХХVІІ сессиясының N 181 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы кезекті
ХХVІІ сессиясының N 181 шешіміне
6-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.07.2014 N 219 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 пайда болған қатынастарға таралады).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы

36966
19363
135038
5000
1982
19959
30886,3
2505525,3
Приложение 5
к решению очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 28 декабря 2014 года N 181
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 6
к решению очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 28 декабря 2014 года N 181
Перечень бюджетных программ развития и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22.07.2014 N 219 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование