2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 наурыздағы N 93 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 сәуірде N 4435 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 558 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 26.12.2013 N 558 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 20 марта 2013 года N 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 апреля 2013 года N 4435. Утратило силу постановлением акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 26 декабря 2013 года N 558
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 26.12.2013 N 558.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Сырдария ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.