"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы N 125 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 23 мамырда N 4454 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 03-11/15 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 27.01.2014 N 03-11/15 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4381 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 5 152 644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 149 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 787 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 079 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 994 279 мың теңге";
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 5 787 819 мың теңге";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 97 123 мың теңге";
бюджеттік кредиттер - 109 053 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 930 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 74 613 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 74 613 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
1–тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (- 806 911) мың теңге";
1–тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 806 911 мың теңге".
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 мая 2013 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 мая 2013 года за N 4454. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 января 2014 года N 03-11/15)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.01.2014 N 03-11/15).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 января 2013 года N 4381, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2013 года N 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 5  152 644 тысяча тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 149 499 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 7 787 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 1 079 тысячи тенге;
по поступлениям трансфертов – 2 994 279 тысячи тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты – 5 787 819 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 97  123 тысяч тенге";
бюджетные кредиты – 109  053 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 930 тысяч тенге";
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"сальдо от операций с финансовыми активами – 74 613 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 74 613 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (-806 911) тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 806 911 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХVІ сессиясының төрағасы             Ш. Ерімбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы             Б. Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 15 мамырдағы
кезектен тыс XVI сессиясының
N 125 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті ХІІ сессиясының
N 96 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХVІ сессии районного маслихата             Ш. Еримбетов
Секретарь районного маслихата              Б. Маншарипов
приложение 1
к решению внеочередной ХVІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 15 мая 2013 года N 125
приложение 1
к решению очередной ХІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года N 96
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование