"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы N 146 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 шілдеде N 4471 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 03-11/15 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 27.01.2014 N 03-11/15 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4381 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 5 152 644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 149 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 787 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 079 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 994 279 мың теңге";
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығыстар – 6 080 334 мың теңге";
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 97 123 мың теңге";
бюджеттік кредиттер - 109 053 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 930 мың теңге";
1–тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 74 613 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 74 613 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
1–тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1 099 426) мың теңге";
1–тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 099 426 мың теңге".
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 июня 2013 года N 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 июля 2013 года за N 4471. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 января 2014 года N 03-11/15)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.01.2014 N 03-11/15).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 января 2013 года N 4381, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2013 года N 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 5 152 644 тысяча тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 149 499 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 7 787 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 1 079 тысячи тенге;
по поступлениям трансфертов – 2 994 279 тысячи тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты – 6 080 334 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 97 123 тысяч тенге";
бюджетные кредиты – 109 053 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 930 тысяч тенге";
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"сальдо от операций с финансовыми активами – 74 613 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 74 613 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (- 1 099 426) тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 099 426 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХVІІІ сессиясының төрағасы                Ш. Ерімбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы              Б. Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 маусымдағы
кезекті ХVІІІ сессиясының N 146 шешіміне
1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной ХVІІІ
сессии районного маслихата                Ш. Еримбетов
Секретарь районного маслихата             Б. Маншарипов
приложение 1
к решению очередной ХVІІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 26 июня 2013 года N 146
приложение 1
к решению очередной ХІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года N 96
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование