"Шиелі ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 мамырдағы N 17/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 мамырда N 4456 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы N 26/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 26/9 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шиелі ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4383 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 23 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 7 167 641 мың теңге;
салықтық түсімдер 1 422 878 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 696 099 мың теңге;
2) шығындар 7 311 077 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) -241 874 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 241 874 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 175 086 мың теңге.
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2013 жылғы аудан бюджеті кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Б. Әшірбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "16" мамырдағы

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11/2 "О бюджете Шиелийского района на 2013-2015 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2013 года N 17/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 мая 2013 года за N 4456. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года N 26/9
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 26/9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года  N 11/2 "О бюджете на 2013-2015 годы Шиелийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4383, опубликовано газете "Өскен Өңір" от 23 января 2013 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы 7 167 641 тысяч тенге;
налоговые поступления 1 422 878 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5 696 099 тысяч тенге;
2) затраты 7 311 077 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета -241 874 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 241 874 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 175 086 тысяч тенге.
Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть, что в 2013 году нормативы распределения доходов в бюджет района установлены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.";
приложение 1 указанного решения изложить согласно приложение 1 к настоящему решению.
приложение 4 указанного решения изложить согласно приложение 2 к настоящему решению.
приложение 7 указанного решения изложить согласно приложение 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                     Б. Аширбеков
Секретарь районного
маслихата                               А. Оразбекулы
Приложение 1
к решению Шиелийского районного маслихата

23210
006
Балаларға қосымша білім беру
112858
007
Аудандық (қалалық) ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
399
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
54729
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13126
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2030
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
263531
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
135763
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
0
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
0
05
Денсаулық сақтау
49
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
49
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
49
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
49
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
508238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
508238
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34805
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
115945
003
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
66
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21138
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6000
006
Тұрғын үй көмегі
28286
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71096
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық қаҺарманы" атағын және республиканың құрметтi атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
177
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3655
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

23210
006
Дополнительное образование для детей
112858
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
399
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
54729
012
Капитальные расходы государственных органов
0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
263531
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13126
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2030
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
126646
467
Отдел строительства района (города областного значения)
0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
0
05
Здравоохранение
49
Услуги по обеспечению деятельности здравоохранение
49
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
49
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
49
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
508004
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
508004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36855
002
Программа занятости
121881
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
66
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21138
005
Государственная адресная социальная помощь
6000
006
Жилищная помощь
28286
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71096
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
177
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3655
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
006
Сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау

003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Развитие объектов спорта и туризма
037
Строительство и реконструкция объектов образования
006
Развитие системы водоснабжения
004
Проектование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры