"Шиелі ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 қыркүйектегі N 21/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қыркүйекте N 4513 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы N 26/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 26/9 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4383 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 23 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер -6 961 249 мың теңге;
салықтық түсімдер - 1 482 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 818 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 53 846 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 419 707 мың теңге;
2) шығындар - 7 111 922 мың теңге;
1 тармақтың 5), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - -249 111 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 249 111 мың теңге;
қарыздар түсімі - 111 650 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 44 862 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 182 323 мың теңге".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                    Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "6" қыркүйектегі

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11/2 "О бюджете Шиелийского района на 2013-2015 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 6 сентября 2013 года N 21/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 сентября 2013 года за N 4513. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года N 26/9
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 26/9.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года  N 11/2 "О бюджете на 2013-2015 годы Шиелийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4383, опубликовано газете "Өскен Өңір" от 23 января 2013 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 6 961 249 тысяч тенге;
налоговые поступления - 1 482 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 4 818 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 53 846 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 419 707 тысяч тенге;
2) затраты - 7 111 922 тысяч тенге;
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 249 111 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 249 111 тысяч тенге;
поступления займов - 111 650 тысяч тенге;
погашение займов - 44 862 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 182 323 тысяч тенге".
приложение 1 указанного решения изложить согласно приложение 1 к настоящему решению.
приложение 4 указанного решения изложить согласно приложение 2 к настоящему решению.
приложение 7 указанного решения изложить согласно приложение 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной ХХІ сессии
районного маслихата,
секретарь районного маслихата                   А. Оразбекулы
Приложение N 1
к решению Шиелийского районного маслихата

399
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
54729
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13126
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2030
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
303901
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
135963
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
9800
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
9800
05
Денсаулық сақтау
49
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
49
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
49
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
49
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
397035
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
397035
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34805
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26976
003
Қайтыс болған Совет одағы батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
66
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21138
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3363
006
Тұрғын үй көмегі
26426
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63829
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық қаҺарманы" атағын және республиканың құрметтi атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
177
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5155
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3396
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53864
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
132364
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету

399
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
54729
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13126
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2030
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
303901
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135963
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9800
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9800
05
Здравоохранение
49
Услуги по обеспечению деятельности здравоохранение
49
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
49
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
49
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
397035
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
397035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34805
002
Программа занятости
26976
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
66
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21138
005
Государственная адресная социальная помощь
3363
006
Жилищная помощь
26426
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63829
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
177
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5155
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3396
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53864
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
132364
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида