Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 154 қаулысы Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 маусымда № 2256 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2013 - 2014 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. «Маңғыстау облысының қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (М.Б.Әлібекова) мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. «Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы» мемлекеттік мекемесі  (Д.Н.Жұмашева):
республикалық бюджеттен  нысаналы  трансферттер есебінен техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2013 - 2014 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет - ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Х.Х.Нұрғалиеваға жүктелсiн.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
білім басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Н.Жұмашева
27 мамыр 2013 жыл
«Маңғыстау облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.М.Қалмұратова
27 мамыр 2013 жыл
«Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және өнеркәсіп басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.М.Байжауынова
27 мамыр 2013 жыл
«Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
27 мамыр 2013 жыл
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Ж.Ұ. Ұланова
27 мамыр 2013 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Постановление акимата Мангистауской области от 27 мая 2013 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 июня 2013 года N 2256
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета.
2. Государственному учреждению «Управление финансов Мангистауской области» (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению «Управление образования Мангистауской области» (Жумашева Д.Н.):
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета;
обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет - ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургалиеву Х.Х.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
руководитель государственного учреждения
«Управление образования
Мангистауской области»
Жумашева Д.Н.
27 мая 2013 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление координации занятости и
социальных программ Мангистауской области»
Калмуратова Г.М.
27 мая 2013 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление предпринимательства и
промышленности Мангистауской области»
Байжаунова Г.М.
27 мая 2013 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление финансов Мангистауской области»
Альбекова М.Б.
27 мая 2013 г.
исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области»
Уланова Ж.У.
27 мая 2013 г.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области

2013 жылғы 27 мамырда № 154 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен
техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға
2013 - 2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Кәсіп пен мамандықтың коды мен атауы
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
1. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі» МКҚК
1114000 Пісіру ісі (түрлері
бойынша):
111404 2 Электргазымен пісіруші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
Жиыны:
25
2. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі» МКҚК
1307000 Электр байланысы жүйелі құрылыстары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану:
130702 2 Электр байланысы жүйелі құрылыстары мен сымдық тарату жүйелері электромонтері
25
9 сынып
орысша
2 жыл
10 ай
Жиыны:
25
3. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
0906000 Жылулық электрлік станцияларының қазандық, жылу өңдеуші, жылуэнергетикалық қондырғылары:
090603 3 Техник-жылутехнигі
25
9 сынып
орысша
3 жыл
10 ай
Жиыны:
50
4. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
Жиыны:
25
5. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
1401000  Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
Жиыны:
50
6. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
Жиыны:
50
7. «Қазақстандық қазіргі заман «Болашақ» академиясының колледжі» мекемесі
1204000 Cу көлікті пайдалану(бейін бойынша):
120410 3 Кеме жүргізуші-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
Жиыны:
25
8. «М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау колледжі» ЖШС
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
11 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
Жиыны:
25
Барлығы:

от 27 мая 2013 года № 154
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Код и название профессий и специальностей
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1. ГККП « Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий» Управления образования Мангистауской области
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазо-
сварщик
25
9 классов
казахский
2 года
10 мес.
Итого:
25
2. ГККП « Актауский технологический колледж сервиса» Управления образования Мангистауской области
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130702 2 Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
русский
2 года
10 мес.
Итого:
25
3. ГККП «Мангистауский энергетический колледж» Управления образования Мангистауской области
0901000 Электрообору-
дование электростанций подстанций и сетей:
090104 3 Техник-
электрик
25
9 классов
казахский
3 года
6 мес.
0906000 Теплоэнергети-
ческие,
теплофикацион-
ные котельные
установки тепловых электрических станций:
090603 3 Техник-тепло-
техник
25
9 классов
русский
3 года
10 мес.
Итого:
50
4. ГККП  «Мангистауский политехнический колледж» Управления образования Мангистауской области
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года
6 мес.
Итого:
25
5. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы» Управления образования Мангистауской области
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-
строитель
25
9 классов
казахский
3  года 6 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепро-
водов и газонефтехра-
нилищ:
080204 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 года
10 мес.
Итого:
50
6. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного  состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
11 классов
казахский
2 года
10 мес.
1302000 Автоматизация  и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года
10 мес.
Итого:
50
7. Учреждение «Колледж Казахстанской современной академии «Болашак»
1204000 Эксплуатация водного транспорта (по профилю):
120410 3 Техник-судово-
дитель
25
9 классов
казахский
3 года
6 мес.
Итого:
25
8. ТОО «Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М.Тынышпаева»
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
11 классов
казахский
2 года
10 мес.
Итого:
25
Всего:

275
Ескертпелер: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК - Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
ЖШС - Жауапкершілігі шектеулі серіктестік

275
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГККП – Государственное коммунальное казенное предприятие
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью