Маңғыстау облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2013 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 29 мамырдағы № 10/143 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 05 шілдеде № 2264 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2013 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж.Нұрмұханов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б.Жүсіпов
Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің
салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша
салық департаментінің басшысы
К.Ысқақов
2013 жылғы 29 мамыр
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша
экология департаментінің басшысы
Е.Умаров
2013 жылғы 29 мамыр
Маңғыстау облысының
ауыл шаруашылығы басқармасы
басшысының міндетін атқарушы
К.Ерғалиев
2013 жылғы 29 мамыр
Маңғыстау облысының табиғи ресурстар
және табиғат пайдалануды реттеу
басқармасы басшысының міндетін атқарушы
О. Тоқжанов
2013 жылғы 29 мамыр
Маңғыстау облысының энергетика
және тұрғын үй - коммуналдық
шаруашылық басқармасының басшысы
Б.Өтеғалиев
2013 жылғы 29 мамыр
Облыстық мәслихаттың
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 10/143 шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы бойынша жер үстi көздеріндегі
су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2013 жылға арналған төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Теңіз бассейні
Тұрғын-
үй пайдала-
ну және комму-
налдық
қызмет-
тер.
(теңге/1000 тек.м)
Өнеркә-
сіп жылу энерге-
тикасын қоса есепте-
генде. (теңге/1000 тек.м)
Ауыл шаруа-
шылығы. (теңге/
1000 тек. м)
Су көздері-
нен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашы-
лықтары. (теңге/1000 тек. м)
Су көздері-
нен балық аулайтын балық шаруашы-
лығы, тұтынушы-
лар.
(теңге/
тонна)
Су энер-
гети-
ка. (тең-
ге/
1000 кВт.
сағ)
Су көлі-
гі. (тең-
ге/
1000
тек. м)
Каспий теңізі бойынша базалық ставкалар
72

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2013 год по Мангистауской области
Решение маслихата Мангистауской области от 29 мая 2013 года № 10/143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 июля 2013 года № 2264
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат решил:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Мангистауской области на 2013 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Д.Нурмуханов
Секретарь
областного маслихата                    Б.Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Департамента экологии
по Мангистауской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Умаров Е.
29 мая 2013 года
Руководитель Налогового департамента
по Мангистауской области налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Искаков К.
29 мая 2013 года
Исполняющий обязанности руководителя
управления природных ресурсов
и регулирования природопользования
Мангистауской области
Токжанов О.
29 мая 2013 года
Исполняющий обязанности руководителя
Мангистауского областного
управления сельского хозяйства
Ергалиев К.
29 мая 2013 года
Руководитель управления энергетики и
жилищно - коммунального хозяйства
Мангистауской области
Утегалиев Б.
29 мая 2013 года
Приложение
к решению областного маслихата
от 29 мая 2013 года № 10/143
Ставки платы за пользование водными ресурсами из
поверхностных источников на 2013 год по Мангистауской области
Вид специального водопользования
Бассейн моря
Жилищ-
но-экс-
плуата-
ционные и комму-
нальные
услуги.
(тенге/1000 куб. м)
Промыш-
лен-
ность,
включая тепло-
энерге-
тику.
(тенге/1000 куб. м)
Сельс-
кое
хо-
зяйст-
во.
(тен-
ге/
1000 куб. м)
Прудовые
хозяйства,
осуществ-
ляющие забор из водных
источни-
ков.
(тенге/1000 куб. м)
Рыб-
ное хо-
зяй-
ство,
пот-
реби-
тели, про-
изво-
дящие
отлов рыбы
на вод-
ных ис-
точ-
никах
(тен-
ге /тон-
на)
Гидро-
энерге-
тика. (тенге/1000 кВт. час)
Водный
транс-
порт.
(тенге/
1000 куб. м)
Базовые ставки по Каспийскому морю
72