Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 02 шілдедегі № 11/164 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 шілдеде № 2266 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» және 2013 жылғы 24 маусымдағы № 110–V  «2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2184 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 218-219-220 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 96 219 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 46 796 634 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 999 864 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 977 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 46 404 889 мың теңге;
2) шығындар – 93 513 103 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 6 069 487 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 892 765 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 823 278 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 760 315 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 760 315 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 123 541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 123 541 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «92,7» саны «97,2» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «0» саны «26,5» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «0» саны «22,5» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «18,6» саны «29,5» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «87,9» саны «96,5» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «12» саны «12,9» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «37,8» саны «45,5» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«Маңғыстау ауданына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 02 июля 2013 года № 11/164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 июля 2013 года № 2266
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 24 июня 2013 года № 110–V «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2184, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2012 года № 213-215) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2013 - 2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы - 96 219 364 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 46 796 634 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 999 864 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 977 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 404 889 тысяч тенге;
2) затраты - 93 513 103 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 069 487 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 892 765 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 823 278 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 760 315 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 760 315 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 123 541 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 123 541 тысяча тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «92,7» заменить цифрами «97,2»;
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «26,5»;
«Мангистаускому району» цифру «0» заменить цифрами «22,5»;
«Тупкараганскому району» цифры «18,6» заменить цифрами «29,5»;
«Мунайлинскому району» цифры «87,9» заменить цифрами «96,5»;
«городу Актау» цифры «12» заменить цифрами «12,9»;
«городу Жанаозен» цифры «37,8» заменить цифрами «45,5»;
в подпункте 2):
«Мангистаускому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;

«Мұнайлы ауданына» «62,3» саны «100» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«Маңғыстау ауданына» «51,4» саны «100» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«Ақтау қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «92,4» саны «97,2» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «0» саны «26,5» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «17,6» саны «26,4» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «81,9» саны «95,6» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «35,9» саны «45,5» санымен ауыстырылсын;
14-тармақта:
«100 000» саны «51 429» санымен ауыстырылсын.

«Мунайлинскому району» цифры «62,3» заменить цифрами «100»;
в подпункте 3):
«Мангистаускому району» цифры «51,4» заменить цифрой «100»;
в подпункте 4):
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «100»;
в подпункте 5):
«Бейнеускому району» цифры «92,4» заменить цифрами «97,2»;
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «26,5»;
«Тупкараганскому району» цифры «17,6» заменить цифрами «26,4»;
«Мунайлинскому району» цифры «81,9» заменить цифрами «95,6»;
«городу Жанаозен» цифры «35,9» заменить цифрами «45,5»;
в пункте 14:
цифры «100 000» заменить цифрами «51 429».

88 584
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 654
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалiмдерiне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының көлемiн ұлғайтуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
322 468
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын iске асыру шеңберiнде кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру, даярлау және қайта даярлау
302 425
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 807
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
178 017
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 509 105
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 003 048
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
506 057
05
Денсаулық сақтау
17 747 920
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 428 395
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
75 671
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
203 425
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
82 795
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
96 979
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
16 708
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 107 830
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
2 495 208
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
550 869
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттiк бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтiк жобаларды iске асыру

88 584
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 654
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
322 468
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
302 425
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
36 807
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
178 017
271
Управление строительства области
7 509 105
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 003 048
037
Строительство и реконструкция объектов образования
506 057
05
Здравоохранение
17 747 920
253
Управление здравоохранения области
12 428 395
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 671
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
203 425
006
Услуги по охране материнства и детства
82 795
007
Пропаганда здорового образа жизни
96 979
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
16 708
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
2 107 830
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 495 208
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
550 869
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы

1 568
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
20 885
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
382 713
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 107
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 002
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
27 948
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
185 294
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
57 889
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
108 259
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткiлiксiздiгi, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитетi жеткiлiксiз науқастарды, сондай-ақ бүйрегi транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
83 622
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
350 450
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
609 292
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 663
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 149 492
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
24 149
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейiнде жеңiлдiктi жағдайларда дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
61 580
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
629 103
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 059 694
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 319 525
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 196 165
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
1 123 360
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 608 592
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 260 215
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
81 428
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету

1 568
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20 885
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
382 713
015
Создание информационных систем
1 200
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 107
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 002
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 948
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
185 294
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
57 889
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
108 259
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
83 622
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
350 450
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
609 292
029
Областные базы спецмедснабжения
22 663
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 149 492
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
24 149
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
61 580
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
629 103
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 059 694
271
Управление строительства области
5 319 525
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 196 165
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 123 360
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 608 592
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 260 215
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 428
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

183 113
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
71 407
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 440
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
247 852
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
52 112
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
246 371
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 264
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 931
019
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 420
037
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттерi
238 238
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 439
261
Облыстың білім басқармасы
348 377
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
300 161
037
Әлеуметтік сауықтандыру
48 216
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 822 053
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 541
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 541
261
Облыстың білім басқармасы
609 589
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елдi мекендердi дамытуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
579 424
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30 165
262
Облыстың мәдениет басқармасы
67 184
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберiнде елдi мекендердi дамытуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
67 184
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
352 159
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
352 159
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 973 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

183 113
003
Социальная поддержка инвалидов
71 407
004
Создание информационных систем
1 200
007
Капитальные расходы государственного органа
1 440
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
247 852
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
52 112
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
246 371
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
18 264
018
Размещение государственного социального заказа в не правительственном секторе
14 931
019
Реализация текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 420
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
238 238
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 439
261
Управление образования области
348 377
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
300 161
037
Социальная реабилитация
48 216
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 822 053
253
Управление здравоохранения области
6 541
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 541
261
Управление образования области
609 589
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
579 424
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
30 165
262
Управление культуры области
67 184
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67 184
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
352 159
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
352 159
271
Управление строительства области
3 973 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

48 470
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
13 314
013
Мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялау
25 420
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялау
9 141
020
Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшiн қажеттi жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
41 235
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне эпизоотияға қарсы iс-шаралар жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
150 770
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөнiндегi қызметтердi орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткiзудi) ұйымдастыру
1 942
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
216 136
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
98 165
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн мамандарға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
98 165
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 664
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
7 586
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерінің құрылысы және қайта құрылымдау
6 078
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
251 568
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
251 568
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 705 521
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 531 348
001
Жергiлiктi деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
61 648
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 000
023
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберiнде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 467 500
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
174 173
001
Жергiлiктi деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
22 973
002
Қала құрылысын дамытудың кешендi cызбалырын және елдi мекендердiң бас жоспарларын әзiрлеу
150 000
003
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
12
Көлік және коммуникациялар
2 032 458
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

48 470
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
13 314
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
25 420
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
9 141
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
41 235
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
150 770
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 942
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
216 136
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
98 165
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
98 165
271
Управление строительства области
13 664
021
Развитие объектов лесного хозяйства
7 586
022
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
6 078
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
251 568
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
251 568
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 705 521
271
Управление строительства области
1 531 348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
61 648
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000
023
Создание информационных систем
1 200
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 467 500
272
Управление архитектуры и градостроительства области
174 173
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 973
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
150 000
003
Создание информационных систем
1 200
12
Транспорт и коммуникации
2 032 458
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

2 032 458
001
Жергiлiктi деңгейде көлiк және коммуникация саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
99 453
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
872 091
003
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
298 351
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
88 239
006
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
673 124
13
Басқалар
5 438 569
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 429
012
Облыстық жергiлiктi атқарушы органның резервi
51 429
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
388 967
003
Жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негiздемесiн әзiрлеу немесе түзету және оған сараптама жүргiзу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
72 658
020
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыруға аудандар бюджеттерiне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
216 003
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 306
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 967 187
001
Жергiлiктi деңгейде кәсiпкерлiктi және өнеркәсiптi дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
68 832
002
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
754
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
18 000
006
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
25 501
014
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша проценттiк ставкаларды субсидиялау
1 399 900
015
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде шағын және орта бизнеске кредиттердi iшiнара кепiлдендiру
20 000
016
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде бизнестi жүргiзудi сервистiк қолдау
20 000
037
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетiне кәсiпкерлiктi қолдауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
196 512
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

2 032 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
99 453
002
Развитие транспортной инфраструктуры
872 091
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
298 351
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
88 239
006
Создание информационных систем
1 200
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
673 124
13
Прочие
5 438 569
257
Управление финансов области
51 429
012
Резерв местного исполнительного органа области
51 429
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
388 967
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
72 658
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
216 003
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
100 306
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 967 187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
68 832
002
Капитальные расходы государственного органа
754
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
18 000
006
Создание информационных систем
1 200
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
25 501
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 399 900
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
20 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
20 000
037
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
200 000
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
196 512
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

196 512
271
Облыстың құрылыс басқармасы
176 309
051
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
61 286
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
115 023
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 658 165
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк инфрақұрылымын дамыту үшiн берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 130 644
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
220 866
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
306 655
14
Борышқа қызмет көрсету
419
257
Облыстың қаржы басқармасы
419
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
419
15
Трансферттер
28 430 527
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 430 527
006
Бюджеттік алулар
24 607 177
007
Субвенциялар
1 438 277
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
886 790
024
Мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
519 036
026
Заңнаманың өзгеруiне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
979 247
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
6 069 487
БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕР
6 892 765
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
200 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
200 000
009
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберiнде ауылдағы кәсiпкерлiктiң дамуына ықпал ету үшiн бюджеттiк кредиттер беру
200 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 147 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 147 500
009
Тұрғын үй салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне несие беру
6 147 500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
545 265
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

196 512
271
Управление строительства области
176 309
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
61 286
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
115 023
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 658 165
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
2 130 644
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
220 866
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
306 655
14
Обслуживание долга
419
257
Управление финансов области
419
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
419
15
Трансферты
28 430 527
257
Управление финансов области
28 430 527
006
Бюджетные изъятия
24 607 177
007
Субвенции
1 438 277
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
886 790
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
519 036
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
979 247
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
6 069 487
БЮДЖЕТНЫЕ КРЕДИТЫ
6 892 765
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
200 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
200 000
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
200 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 147 500
271
Управление строительства области
6 147 500
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
6 147 500
066
Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
545 265
258
Управление экономики и бюджетного планирования области