"Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 155 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 283 қаулысы Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қазанда № 2303 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық және кәсiптiк бiлiмі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 155 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2255 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 шілдеде «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
«Маңғыстау облысының білім басқармасының «Бейнеу политехникалық колледжі» МКҚК» 4-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
»;
«Жиыны» деген жолдағы «125» деген сандар «150» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК» 7-тармағындағы:
мына жол:
«
1517000 Төтенше жағдайларда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл
10 ай
3 жыл
10 ай
»
мынадай редакцияда жазылсын:
«
1517000 Төтенше жағдайларда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл
10 ай
2 жыл
10 ай
»;
«Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК» 9-тармағындағы:
мына жолдағы:
«
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник – механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
»
«25» деген сандар «50» деген сандармен ауыстырылсын;
мына жол:
«
1501000 Ауыл
шаруашылығында техникалық қызмет көрсету және жөндеу:
150101 2 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
»
алынып тасталсын;
«Маңғыстау облысының білім басқармасының «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК» 10-тармағындағы:
мына жолдағы:
«
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):

О внесении дополнения и изменений в постановление акимата Мангистауской области от 27 мая 2013 года № 155 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год"
Постановление акимата Мангистауской области от 18 сентября 2013 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 октября 2013 года № 2303
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 27 мая 2013 года № 155 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2255, опубликовано 6 июля 2013 года в газете «Огни Мангистау») следующие дополнение и изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 4 «ГККП «Бейнеуский политехнический колледж» Управления образования Мангистауской области» дополнить строкой следующего содержания:
«
0819000 Технология переработки нефти и газа
081907 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года
10 мес.
»;
в строке «Итого» цифры «125» заменить цифрами «150»;
в пункте 7 «ГККП «Мангистауский политехнический колледж» Управления образования Мангистауской области»:
строку:
«
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года
10 мес.
3 года
10 мес.
»
изложить в следующей редакции:
«
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года
10 мес.
2 года
10 мес.
»;
в пункте 9 «ГККП «Мангистауский технический колледж» Управления образования Мангистауской области»:
в строке:
«
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года
10 мес.
»
цифры «25» заменить цифрами «50»;
строку:
«
1501000 Техническое обслуживание и ремонт в сельском хозяйстве:
150101 2 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства
25
9 классов
казахский
2 года
10 мес.
»
исключить;
в пункте 10 «ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы» Управления образования Мангистауской области»:
в строке:
«
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):

110821 3 Электромеханик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
»
«11» деген сандар «9» деген санмен ауыстырылсын;
«2 жыл 10 ай» деген сандар мен сөздер «3 жыл 10 ай» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
мына жолдағы:
«
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
»
«25» деген сандар «50» деген сандармен ауыстырылсын;
мына жол:
«
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
»
алынып тасталсын;
«Маңғыстау облысының білім басқармасының «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК» 12-тармағындағы:
мына жол:
«
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл
10 ай
3 жыл
10 ай
»
мынадай редакцияда жазылсын:
«
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
50
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
»;
«Облыс бойынша» деген жолда «3410» деген сандар «3435» деген сандармен ауыстырылсын.
2. «Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Д.Н. Жұмашева):
техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Х.Х. Нұрғалиеваға жүктелсiн.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
білім басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Н. Жұмашева
18 қыркүйек 2013 ж.
«Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А.Қ. Бисен
18 қыркүйек 2013 ж.
«Маңғыстау облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
18 қыркүйек 2013 ж.
«Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және өнеркәсіп басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.М. Байжауынова
18 қыркүйек 2013 ж.
«Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
18 қыркүйек 2013 ж.
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Ж.Ш. Ақкенжеева
18 қыркүйек 2013 ж.

110821 3 Электромеханик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
»
цифры «11» заменить цифрой «9»;
цифры и слова «2 года 10 мес.» заменить цифрами и словами «3 года 10 мес.»;
в строке:
«
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года
10 мес.
»
цифры «25» заменить цифрами «50»;
строку:
«
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
»
исключить;
в пункте 12 «ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж» Управления образования Мангистауской области»:
строку:
«
010100 0 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
»
изложить в следующей редакции:
«
010100 0 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
50
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
»;
в строке «По области» цифры «3410» заменить цифрами «3435».
2. Государственному учреждению «Управление образования Мангистауской области» (Жумашева Д.Н.):
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год;
обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургалиевой Х.Х.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
руководитель государственного учреждения
«Управление образования
Мангистауской области»
Жумашева Д.Н.
18 сентября 2013 г.
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Мангистауской области»
Бисен А.К.
18 сентября 2013 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление координации занятости и
социальных программ Мангистауской области»
Калмуратова Г.М.
18 сентября 2013 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление предпринимательства и
промышленности Мангистауской области»
Байжаунова Г.М.
18 сентября 2013 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление финансов Мангистауской области»
Альбекова М.Б.
18 сентября 2013 г.
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области»
Аккенжеева Ж.Ш.
18 сентября 2013 г.