Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2311 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңына және 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1295 «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2184 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 218-219-220 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 91 576 653 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 133923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 308 143 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 944 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 38 127 642 мың теңге;
2) шығындар – 88 339 651 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 3 910 410 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 820 519 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 910 109 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 162 298 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 162 298 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 835 706 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 835 706 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «100» саны «75,4» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «100» саны «17,4» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «55,4» саны «32,8» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «100» саны «78,5» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100» саны «85,2» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «15» саны «15,6» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2013 года № 13/189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2013 года № 2311
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1295 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2184, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2012 года № 213-215) следующие изменений:
Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы - 91 576 653 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 133 923 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 308 143 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 944 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 38 127 642 тысячи тенге;
2) затраты - 88 339 651 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 910 410 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 820 519 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 910 109 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 162 298 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 162 298 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 835 706 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 835 706 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «100» заменить цифрами «75,4»;
«Каракиянскому району» цифры «100» заменить цифрами «17,4»;
«Мангистаускому району» цифры «55,4» заменить цифрой «32,8»;
«Тупкараганскому району» цифры «100» заменить цифрами «78,5»;
«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрами «85,2»;
«городу Актау» цифры «15» заменить цифрами «15,6»;

«Жаңаөзен қаласына» «48,4» саны «49,4» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «21,6» саны «0» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «100» саны «76,6» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «100» саны «19» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына «54,3» саны «33,4» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «100» саны «75,1» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «100» саны «84,2» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «15» саны «16» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «49» саны «50,8» санымен ауыстырылсын;
14-тармақта:

«городу Жанаозен» цифры «48,4» заменить цифрами «49,4»;
в подпункте 2):
«Каракиянскому району» цифры «100» заменить цифрой «0»;
в подпункте 3):
«Каракиянскому району» цифры «21,6» заменить цифрой «0»;
в подпункте 5):
«Бейнеускому району» цифры «100» заменить цифрами «76,6»;
«Каракиянскому району» цифры «100» заменить цифрами «19»;
«Мангистаускому району» цифры «54,3» заменить цифрами «33,4»;
«Тупкараганскому району» цифры «100» заменить цифрами «75,1»;
«Мунайлинскому району» цифры «100» заменить цифрами «84,2»;
«городу Актау» цифры «15» заменить цифрами «16»;
«городу Жанаозен» цифры «49» заменить цифрами «50,8»;
в пункте 14:

«51 429» саны «46 720» санымен ауыстырылсын.».
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Р. Борашев
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Ұланова
10 желтоқсан 2013 ж. Ор
Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы
10 желтоқсандағы № 13/189 шешіміне
ҚОСЫМША
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

цифры «51 429» заменить цифрами «46 720.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Р. Борашов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ж. Уланова
10 декабря 2013 г.
П Р И Л О Ж Е Н И Е
к решению областного маслихата
от 10 декабря 2013 года № 13/189
Областной бюджет на 2013 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

2 210 503
029
Әдістемелік жұмыс
122 588
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 565
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 175
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалiмдерiне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының көлемiн ұлғайтуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
319 179
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
76 218
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 331
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
225 002
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
4 813
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 813
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
116
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
116
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 404 203
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
6 086 122
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
318 081
05
Денсаулық сақтау
14 996 508
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 551 447
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
75 139
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
203 425
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
78 787
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
101 979
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
16 679
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 118 830
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

2 210 503
029
Методическая работа
122 588
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
87 565
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 175
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
319 179
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
76 218
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
48 331
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
225 002
276
Управление по защите прав детей области
4 813
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
4 813
285
Управление физической культуры и спорта области
116
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
116
271
Управление строительства области
6 404 203
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 086 122
037
Строительство и реконструкция объектов образования
318 081
05
Здравоохранение
14 996 508
253
Управление здравоохранения области
12 551 447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 139
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
203 425
006
Услуги по охране материнства и детства
78 787
007
Пропаганда здорового образа жизни
101 979
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
16 679
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 118 830
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села

2 451 038
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
552 369
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
20 885
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
412 713
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
32 107
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 002
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
27 948
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
185 294
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
57 889
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
108 259
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткiлiксiздiгi, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитетi жеткiлiксiз науқастарды, сондай-ақ бүйрегi транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
78 068
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
350 124
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
609 151
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
28 991
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
532
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 283 186
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
24 149
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейiнде жеңiлдiктi жағдайларда дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
81 580
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
619 103
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 031 020
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 445 061
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 357 116
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
87 945
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 313 650
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
962 584
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

2 451 038
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
552 369
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20 885
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
412 713
015
Создание информационных систем
1 200
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
32 107
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 002
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 948
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
185 294
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
57 889
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
108 259
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
78 068
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
350 124
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
609 151
029
Областные базы спецмедснабжения
28 991
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
532
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 283 186
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
24 149
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
81 580
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
619 103
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 031 020
271
Управление строительства области
2 445 061
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 357 116
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
87 945
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 313 650
256
Управление координации занятости и социальных программ области
962 584
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

83 911
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
174 404
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
68 793
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 440
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
227 825
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
48 542
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
230 922
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 472
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 614
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 191
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102 270
261
Облыстың білім басқармасы
342 234
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
299 518
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 716
297
Облыстың еңбек басқармасы
8 832
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
8 832
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 238 368
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 981 960
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 550 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 420 000
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11 960
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 253 657
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
55 921
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
72
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерiн дамытуға нысаналы даму трансферттерi
1 129 524
014
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері

83 911
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
174 404
003
Социальная поддержка инвалидов
68 793
004
Создание информационных систем
1 200
007
Капитальные расходы государственного органа
1 440
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
227 825
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
48 542
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
230 922
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
14 472
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
5 614
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 191
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 270
261
Управление образования области
342 234
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
299 518
037
Социальная реабилитация
42 716
297
Управление труда области
8 832
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
8 832
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 238 368
271
Управление строительства области
3 981 960
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 550 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 420 000
030
Развитие коммунального хозяйства
11 960
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 253 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 921
002
Создание информационных систем
1 200
005
Капитальные расходы государственного органа
72
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 129 524
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

754
020
Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшiн қажеттi жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
48 735
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне эпизоотияға қарсы iс-шаралар жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
150 770
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөнiндегi қызметтердi орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткiзудi) ұйымдастыру
1 689
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
216 136
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
85 840
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн мамандарға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
85 840
271
Облыстың құрылыс басқармасы
200 281
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
7 586
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерінің құрылысы және қайта құрылымдау
192 695
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
251 568
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
251 568
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 768 610
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 540 390
001
Жергiлiктi деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
70 690
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 000
023
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберiнде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 467 500
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
228 220
001
Жергiлiктi деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
22 973
002
Қала құрылысын дамытудың кешендi cызбаларын және елдi мекендердiң бас жоспарларын әзiрлеу
204 047
003
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
12
Көлік және коммуникациялар
2 248 417
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 248 417
001
Жергiлiктi деңгейде көлiк және коммуникация саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
99 349
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
976 439
003
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
286 737
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау

754
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
48 735
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
150 770
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 689
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
216 136
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
85 840
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
85 840
271
Управление строительства области
200 281
021
Развитие объектов лесного хозяйства
7 586
022
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
192 695
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
251 568
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
251 568
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 768 610
271
Управление строительства области
1 540 390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
70 690
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000
023
Создание информационных систем
1 200
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 467 500
272
Управление архитектуры и градостроительства области
228 220
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 973
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
204 047
003
Создание информационных систем
1 200
12
Транспорт и коммуникации
2 248 417
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 248 417
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
99 349
002
Развитие транспортной инфраструктуры
976 439
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
286 737
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям