Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 29 қаңтарда № 2354 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 19.02.2016 № 47 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту және "Республикалық бюджетке түсетiн түсiмдердiң алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына және салықтық емес түсiмдердiң, негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдердiң, трансферттердiң, бюджеттiк кредиттердi өтеу, мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн соманың, қарыздардың бюджетке түсуiн бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкiлеттi органдардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1339 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 448 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі бекітілсін.
2. Облыстық басқармалары жоспарланатын жылдың алдындағы жылдың 1 мамырына дейінгі мерзімде, мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі уәкілетті органға алдағы үш жылдық кезеңге арналған жергілікті бюджетке аударылуы тиіс таза табыстың бір бөлігінің болжамды сомаларын, сондай-ақ есепті жылы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жергілікті бюджетке аударған таза табысының мөлшерін берсін.
3. Қалалар мен аудандар әкімдеріне ведомстволарына қарасты коммуналдық кәсіпорындар үшін таза табыстың бір бөлігін аудару нормативтерін, осы қаулының қосымшасында белгіленген шегінде белгілеу ұсынылсын.
4. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.Б. Әлібекова) аталған қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Л. Илмұханбетоваға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының білім басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Н. Жұмашева
26 желтоқсан 2013 ж.
"Маңғыстау облысының дене шынықтыру
және спорт басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.И. Пахомов
26 желтоқсан 2013 ж.
"Маңғыстау облысының денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р.Ф. Бектубаев
26 желтоқсан 2013 ж.
"Маңғыстау облысының мәдениет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Т. Базарбаев
26 желтоқсан 2013 ж.
"Маңғыстау облысының табиғи ресурстар
және табиғат пайдалануды реттеу
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.С. Дулат
26 желтоқсан 2013 ж.
"Маңғыстау облысының энергетика және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Е. Өтеғалиев
26 желтоқсан 2013 ж.
"Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
К. Ерғалиев
26 желтоқсан 2013 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2013 жылғы 26 желтоқсан
№ 382 қаулысымен бекітілген
Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсiпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі

Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Мангистауской области от 26 декабря 2013 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 января 2014 года № 2354. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 19 февраля 2016 года № 47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 19.02.2016 № 47(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2013 года № 448 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода республиканских государственных предприятий и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1339 "Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий.
2. Областным управлениям представлять в срок до 1 мая года, предшествующего планируемому, в уполномоченный орган по управлению коммунальным имуществом прогнозные суммы части чистого дохода, подлежащие перечислению в местный бюджет на предстоящий трехлетний период, а также размер чистого дохода, перечисленного коммунальным государственным предприятием в местный бюджет в отчетном году.
3. Рекомендовать акимам городов и районов установить нормативы отчислений части чистого дохода для подведомственных коммунальных предприятий в пределах, установленных в приложении к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" (Альбекова М.Б.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Ильмуханбетову Ш.Л.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного
учреждения "Управление образования
Мангистауской области"
Жумашева Д.Н.
26 декабря 2013 г.
руководитель государственного
учреждения "Управление физической
культуры и спорта Мангистауской области"
Пахомов С.И.
26 декабря 2013 г.
руководитель государственного
учреждения "Управление здравоохранения
Мангистауской области"
Бектубаев Р.Ф.
26 декабря 2013 г.
руководитель государственного
учреждения "Управление культуры
Мангистауской области"
Базарбаев Б.Т.
26 декабря 2013 г.
руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Мангистауской области"
Дулат А.С.
26 декабря 2013 г.
руководитель государственного
учреждения "Управление энергетики и
жилищно-коммунального хозяйства
Мангистауской области"
Утегалиев Б.Е.
26 декабря 2013 г.
руководитель государственного
учреждения "Областное
управление сельского хозяйства"
Ергалиев К.
26 декабря 2013 г.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 26 декабря 2013 года № 382
Норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий

1. Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін жергілікті бюджетке аудару нормативі былайша айқындалады:
Таза табыс
500 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 3 пайыз
Таза табыс
1 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс
2 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 7 пайыз
Таза табыс
3 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 10 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 10 000 000 теңгеге дейін
300 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 12 пайыз
Таза табыс 10 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
1 140 000 теңге + 10 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
7 140 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 20 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
47 140 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз
2. Денсаулық сақтау саласында өндірістік-шаруашылық қызметін жүзеге асыратын облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін аудару нормативі 10 пайыз мөлшерде белгіленеді.

1. Норматив отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий в местный бюджет определяется следующим образом:
Чистый доход до 500 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 1 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход до 2 000 000 тенге
7 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход до 3 000 000 тенге
10 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 10 000 000 тенге
300 000 тенге + 12 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 10 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
1 140 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 10 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
7 140 000 тенге + 20 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
47 140 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
2. Для областных коммунальных государственных предприятий, осуществляющих производственно-хозяйственную деятельность в области здравоохранения, норматив отчисления устанавливается в размере 10 процентов.