Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы мәслихатының 2013 жылғы 09 шілдедегі № 18/158 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 2279 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 02 шілдедегі № 11/164 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2266 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтардағы № 2192 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 наурыздағы № 11 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 13 427 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 463 544 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 219 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 254 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 728 174 мың теңге;
2) шығындар – 13 742 592 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 314 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314 704 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшасындағы:
«37,8» саны «45,5» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
«35,9» саны «45,5» санымен ауыстырылсын;
3-тармақ мына мазмұндағы 19 абзацпен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіру.»;
4-тармақ мына мазмұндағы 8 абзацпен толықтырылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу.»;

О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09 июля 2013 года № 18/158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июля 2013 года № 2279
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 02 июля 2013 года № 11/164 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2266), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2192 от 10 января 2013 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 18 марта 2013 года за № 11) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению 1, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 427 888 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 463 544 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 219 916 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 254 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 728 174 тысяч тенге;
2) затраты – 13 742 592 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 314 704 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314 704 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «37,8» заменить цифрами «45,5»;
в подпункте 4):
цифры «35,9» заменить цифрами «45,5»;
пункт 3 дополнить абзацем 19 следующего содержания:
«увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
пункт 4 дополнить абзацем 8 следующего содержания:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.»;

6-тармақтың «10 000» саны «14 787» санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 12,  3 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ө. Битиков
Қалалық
Мәслихат хатшысы                        С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

в пункте 6 цифры «10 000» заменить цифрами «14 787»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     У. Битиков
Секретарь
городского маслихата                    С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н.Гумарова

2. ШЫҒЫНДАР
13 742 592
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
237 399
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
17 886
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 600
002
Ақпараттық жүйелер құру
286
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
90 442
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89 242
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
Теңге селосы әкімінің аппараты
39 021
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
39 021
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 296
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 175
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
30 342
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
30 342
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 855
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 755
Рахат кенті әкімінің аппараты
11 058
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 058
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 416
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 642
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25 742
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 882
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 350
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
510
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 908
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2. ЗАТРАТЫ
13 742 592
01
Государственные услуги общего характера
237 399
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
17 886
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 600
002
Создание информационных систем
286
122
Аппарат акима района (города областного значения)
90 442
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89 242
002
Создание информационных систем
1 200
Аппарат акима села Тенге
39 021
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
39 021
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 296
022
Капитальные расходы государственного органа
550
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 175
Аппарат акима села Кызылсай
30 342
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
30 342
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
22 855
022
Капитальные расходы государственного органа
732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 755
Аппарат акима поселка Рахат
11 058
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 058
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 416
022
Капитальные расходы государственного органа
1 642
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25 742
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 882
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 350
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
510
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 908
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)

1 642 577
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 642 577
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
652 459
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
612 997
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
310 950
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 239
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 004
006
Тұрғын үй көмегі
51 555
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
152 869
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 789
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 247
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 196
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 017
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15 131
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 140
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 322
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 922
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 082 891
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
266 426
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
266 426
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
266 426
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 923
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 923
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
222 658
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау

1 642 577
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 642 577
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
652 459
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
612 997
002
Программа занятости
310 950
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 239
005
Государственная адресная социальная помощь
27 004
006
Оказание жилищной помощи
51 555
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
152 869
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 789
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 247
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 196
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 017
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15 131
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 140
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 922
021
Капитальные расходы государственного органа
1 600
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 082 891
Аппарат акима села Кызылсай
266 426
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
266 426
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
266 426
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10 923
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10 923
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
222 658
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
09 шілдедегі № 18/158 шешіміне
3 қосымша
2013 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ.
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
122
Аппарат акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 09 июля 2013 года № 18/158
Перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Ф.гр.
Адм.
Пр.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
027
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне