2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 88 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қазанда № 2304 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Бейнеу ауданы бойынша 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. «Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.Ө.Нысанбаев) 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерін көзделген қаржыландыру жоспары шегінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. «Бейнеу аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі (О.Қ.Наурызбаев) осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және Бейнеу аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б.Әбілшеевке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 26 сентября 2013 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 октября 2013 года № 2304
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год по Бейнеускому району.
2. Государственному учреждению «Бейнеуский районный отдел экономики и финансов» (Нысанбаев М. У.) обеспечить финансирование Государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размере подушевого финансирования на 2013 год в пределах предусмотренного плана финансирования.
3. Государственному учреждению «Бейнеуский районный отдел образования» (Наурызбаев О.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения на интернет-ресурсе акимата Бейнеуского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абилшеева К.Б.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       К. Машырықов
Аудандық әкімдіктің
2013 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 88 қаулысына қосымша
Бейнеу ауданы бойынша 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру республикалық бюджет есебінен және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекеме атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар толық күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/ жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар толық күн болатын дербес шағын орталық
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар толық күн болатын дербес шағын орталық
1
"Балдәурен балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                            К. Машырыков
Приложение
к постановлению акимата района
от 26 сентября 2013 года № 88
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования за счет республиканского бюджета и родительской платы в дошкольных организациях Бейнеуского района на 2013 год
Наименование детского дошкольного учреждения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (государствен-
ная/частная собственность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоя-
тельный
Детский сад (государ-
ственная/ частная собствен-
ность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоя-
тельный
Детский сад (государ-
ственная/ частная собственность)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоя-
тельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Балдәурен балабақшасы"