Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/70 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 19/126 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2317 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 «Облыстық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2311 реттік санымен тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/70 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2189 реттік санымен тіркелген, «Рауан» газетінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 5 (2080) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімде:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 5635099,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1837658,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7822,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15334,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3774284,2 мың теңге;
2) шығындар – 5700161,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 112625,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 125999,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13374,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -177687,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177687,4 мың теңге.»;
3 тармақта:
екінші абзацтағы «290552» сандары «263430» сандарымен,
үшінші абзацтағы «16388» сандары «9623» сандарымен,
төртінші абзацтағы «8783» сандары «9108» сандарымен,
бесінші абзацтағы «522» сандары «399» сандарымен,
он екінші абзацтағы «452995» сандары «502903,7» сандарымен,
он төртінші абзацтағы «14587» сандары «14794,8» сандарымен,

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/70 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Бейнеуского района Мангистауской области от 11 декабря 2013 года № 19/126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2317
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/189 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 2311) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/70 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 2189, опубликовано в газете «Рауан» 1 февраля 2013 года № 5 (2080)):
в решении:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5635099,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1837658,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7822,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15334,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3774284,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5700161,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 112625,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 125999,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13374,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177687,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177687,4 тысяч тенге.»;
в пункте 3:
в абзаце втором цифры «290552» заменить цифрами «263430»,
в абзаце третьем цифры «16388» заменить цифрами «9623»,
в абзаце четвертом цифры «8783» заменить цифрами «9108»,
в абзаце пятом цифры «522» заменить цифрами «399»,
в абзаце двенадцатом цифры «452995» заменить цифрами «502903,7»,
в абзаце четырнадцатом цифры «14587» заменить цифрами «14794,8»,

он бесінші абзацтағы «49915,6» сандары «49905,7» сандарымен,
он алтыншы абзацтағы «450578» сандары «560285» сандарымен,
он жетінші абзацтағы «204075» сандары «207023» сандарымен,
он тоғызыншы абзацтағы «54527» сандары «65175,5» сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің алтыншы тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                         Б. Қилишаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                        А. Ұлұқбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
М. Нысанбаев
11 желтоқсан 2013 жыл
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 19/126 шешімге қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

в абзаце пятнадцатом цифры «49915,6» заменить цифрами «49905,7»,
в абзаце шестнадцатом цифры «450578» заменить цифрами «560285»,
в абзаце семнадцатом цифры «204075» заменить цифрами «207023»,
в абзаце девятнадцатом цифры «54527» заменить цифрами «65175,5»;
исключить пункт шесть решения;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии                     Б. Килишаев
Секретарь
районного маслихата                     А. Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Бейнеуский районный
отдел экономики и финансов»:
М. Нысанбаев
11 декабря 2013 г.
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 11 декабря 2013 года № 19/126
Бюджет района на 2013 год
Кат Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс.тенге

22 926,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
22 926,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 246,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
795,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 451,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 260,6
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
28 260,6
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22 584,9
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
12 067,2
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
10 517,7
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 123,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 056,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 066,8
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 027,9
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 027,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 815,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 815,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7 290,6
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 481,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 809,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
67 457,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 872,8
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14 872,8
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12 903,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 926,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру

22 926,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
22 926,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 246,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
795,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 451,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 260,6
006
Функционирование районных (городских) библиотек
28 260,6
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
22 584,9
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
12 067,2
007
Функционирование районных (городских) библиотек
10 517,7
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 123,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 056,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 066,8
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 027,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
5 027,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 815,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
2 815,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
7 290,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
3 481,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 809,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
67 457,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 872,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 872,8
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12 903,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 926,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек