2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/131 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2333 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 148-V Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2323 реттік санымен тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 8341006,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2347430,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 62653,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30143,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5900780,0 мың теңге;
2) шығындар – 8465462,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77737,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 96892,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19155,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -202193,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202193,3 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 12.12.2014 № 29/203(2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен 2014 жылға аудан бюджетіне 2302845,0 мың теңге субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
3. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 81,1 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынатын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық - 81,1пайыз.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы  Бейнеу аудандық мәслихатының 11.03.2014 № 21/139; 24.11.2014 № 28/190(01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 декабря 2013 года № 20/131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2014 года № 2333
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» от 3 декабря 2013 года № 148-V, решением Мангистауского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 10 декабря 2013 года № 13/188 (в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован за номером № 2323) районный   маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8341006,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2347430,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 62653,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30143,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5900780,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8465462,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77737,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 96892,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19155,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -202193,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–  202193,3 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 12.12.2014 № 29/203(вводится в действие с 1 января 2014 года)
2. Принять к сведению, что из областного бюджета  на 2014 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 2302845,0 тысяч тенге.
3. Установить нормативы распределения доходов бюджета района на 2014 год в следующем объеме:
«1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 81,1 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог - 81,1 процентов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11.03.2014 № 21/139; 24.11.2014 № 28/190(вводится в действие с 01.01.2014).

4. Аудан әкімдігінің резерві 5000,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
5. Жоғары тұрған бюджеттерден төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттер бөлінгені қаперге алынсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 223777,0 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтермелеуге – 10704,0 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында жеке тұрғын үй салу үшін берілген жер учаскелеріне сыртқы инженерлік коммуникациялар (газофикация және электрификация) құрылыстарын салуға – 199440,0 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында су тазарту ғимараты құрылысын салуға және Бейнеу селосында селоішілік су құбыры құрылыстарына (1, 2, 3 кезең) – 1452800,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 97230,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен білім беру объектілерін салу және реконструкциялау бағдарламасы бойынша – 499605,0 мың теңге;
облыстық бюджет есебінен инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу бағдарламасы бойынша - 917930,0 мың теңге;
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу бағдарламасы бойынша Бейнеу селосында төрт пәтерлі мунипициальды (коммуналды) тұрғын үй құрылысы жұмыстарына – 150000,0 мың теңге;
Мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақыларының өсуіне – 134183,0 мың теңге, оның ішінде жалпы білім беру 131289,0 мың теңге, аудандық кітапханалардың жұмыс істеуі 2421,0 мың теңге, жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру 473,0 мың теңге;
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек - 8002,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар – 1127,0 мың теңге;
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру – 367,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 28.04.2014 № 23/159; 24.11.2014 № 28/190(01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6.Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс жасайтын мемлекеттік білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық және фармацевтика қызметкерлеріне, мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру ұйымдарының қызметкерлеріне, мемлекеттік мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының қызметкерлеріне бір жолғы коммуналдық қызметтерді өтеуге және отын сатып алуға 12100 теңге көлемінде әлеуметтік көмек белгіленсін.

4. Утвердить резерв акимата района в сумме 5000,0 тысяч тенге.
5. Принять к сведению, что из вышестоящего бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования - 223777,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 10704,0 тысяч тенге;
по программе проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры, на строительства наружных инженерных коммуникации (газофикация и электрификация) для выделенных участков для строительства жилых домов в селе Бейнеу – 199440,0 тысяч тенге;
по программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, на строительство водоочистительного сооружения и внутрипоселкового водопровода (1, 2, 3 этап) в селе Бейнеу – 1452800,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 97230,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по программе строительство и реконструкция объектов образования – 499605,0  тысяч тенге;
из областного бюджета по программе проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно – коммуникационной инфраструктуры - 917930,0 тысяч тенге;
Строительства четырехквартирного мунипициального (коммунального) жилого дома в селе Бейнеу по программе проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 150000,0 тысяч тенге;
На увеличение заработный платы гражданским служащим и внештатным работникам государственных учреждений – 134183,0 тысяч тенге, из них общеобразовательное обучение 131289,0 тысяч тенге, функционирование районных библиотек 2421,0 тысяч тенге, реализация мероприятий в сфере молодежной политики 473,0 тысяч тенге.
Государственная адресная социальная помощь - 8002,0 тысяч тенге;
Государственные пособия на детей до 18 лет – 1127,0 тысяч тенге;
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 367,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28.04.2014 № 23/159;24.11.2014 № 28/190(вводится в действие с 01.01.2014).
6.Установить социальную помощь на единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организации образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организации социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере 12100 тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 28/190(01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайтын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда 25 процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
8. «2014-2016 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі» қоса беріліп отырған 4 және 5 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 24.11.2014 № 28/190(вводится в действие с 01.01.2014).
7. Установить за счет бюджетных средств гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, согласно перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяемых местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом, повышенные на 25 процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить согласно приложениям 4 и 5 «Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2014-2016 годы».

9. «2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі» қоса беріліп отырған 6-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
10. «2014 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі» қоса беріліп отырған 7-қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
11. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                         Н. Хайруллаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                        А. Ұлұқбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М. Нысанбаев
23 желтоқсан 2013 жыл
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 20/131 шешімге 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

9. Утвердить перечень бюджетных программ на 2014 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 6.
10. «Перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа на 2014 год» реализуется согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     Н. Хайруллаев
Секретарь
районного маслихата                     А. Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Бейнеуского районного
отдела экономики и финансов:
М. Нысанбаев
23 декабря 2013 год
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 23 декабря 2013 года № 20/131
Бюджет района на 2014 год

223 777,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
172 637,0
Боранқұл селолық округі әкімінің аппараты
33 672,0
Ақжігіт селолық округі әкімінің аппараты
11 368,0
Сарға селолық округі әкімінің аппараты
6 100,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 984 708,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
9 350,0
003
Жалпы білім беру
2 775 797,0
006
Балаларға қосымша білім беру
79 797,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 062,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 420,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
14 851,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8 311,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 120,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
694 053,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
694 053,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
327 173,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
296 103,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 102,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 198,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 770,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
162 979,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 287,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 773,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 394,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 703,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 327,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

223 777,0
Аппарат акима село Бейнеу
172 637,0
Аппарат акима Боранкульского сельского округа
33 672,0
Аппарат акима Акжигитского сельского округа
11 368,0
Аппарат акима Саргинского сельского округа
6 100,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 984 708,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
9 350,0
003
Общеобразовательное обучение
2 775 797,0
006
Дополнительное образование для детей
79 797,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 062,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 420,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
14 851,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 311,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 120,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
694 053,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
694 053,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
327 173,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
296 103,0
002
Программа занятости
56 102,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 198,0
005
Государственная адресная социальная помощь
14 770,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
162 979,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 287,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 773,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 394,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 703,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 327,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2 621,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 753,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 000,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
19 000,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
45 370,0
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 240,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
44 130,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
48 163,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 425,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18 819,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 919,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89 393,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 135,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29 135,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 811,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 249,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 456,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 290,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
816,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 213,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 509,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 579,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
125,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 234,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 234,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 746,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 746,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

2 621,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 753,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 000,0
008
Развитие объектов спорта
19 000,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
45 370,0
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 240,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
44 130,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
48 163,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
11 425,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18 819,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 919,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
89 393,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 135,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29 135,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 811,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 249,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 456,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 290,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
816,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 213,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 509,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 579,0
007
Капитальные расходы государственного органа
125,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 234,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 234,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 746,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 746,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

17 372,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 699,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
11 491,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 908,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
124 073,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
536 606,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
536 606,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
336 071,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310 123,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
63 492,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 914,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 036,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
35 872,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
138 749,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 510,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 944,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 173,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 433,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 948,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 205,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 743,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 623 504,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4 516 476,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
521 400,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 995 076,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
107 028,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

17 372,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
45 699,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
11 491,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 908,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
124 073,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
536 606,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
536 606,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
336 071,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310 123,0
002
Программа занятости
63 492,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 914,0
005
Государственная адресная социальная помощь
10 036,0
006
Оказание жилищной помощи
35 872,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
138 749,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 510,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 944,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 173,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 433,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 948,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 205,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 743,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 623 504,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4 516 476,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
521 400,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 995 076,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
107 028,0
008
Освещение улиц населенных пунктов