Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 11/119 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде № 2284 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 02 шілдедегі № 11/164 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 09 шілдеде № 2266 болып тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2198 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қаңтарда № 5 (516) «Қарақия» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 917 106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 168 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 28 476 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 7 154 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 712 591 мың теңге;
2) шығындар – 6 962 193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 164 452 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 176 739 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 2 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 211 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 211 538 мың теңге;
қарыздар түсімі – 132 421 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 11 июля 2013 года № 11/119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 июля 2013 года № 2284
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 02 июля 2013 года № 11/164 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 07 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2266 от 09 июля 2013 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198 от 15 января 2013 года, опубликовано в газете «Каракия» от 30 января 2013 года № 5 (516)) следующие изменения:
«Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 917 106 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 168 885 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28 476 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 7 154 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 712 591 тысяч тенге;
2) затраты – 6 962 193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164 452 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 176 739 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 2 000 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 000 тысячи тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 211 538 тысяч тенге; 6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 211 538 тысяч тенге;
поступление займов – 132 421 тысяч тенге;

2 056
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
760 100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
147 810
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
400 307
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
31 432
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
154 538
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
26 013
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 470
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 470
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
118 732
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
51 092
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
51 092
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
39 998
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 562
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
20 278
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 868
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 290
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27 642
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 244
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11 888
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
62 447
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 364
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
15 364
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 924
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 924
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
37 159
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 265
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру

2 056
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
760 100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
147 810
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
400 307
005
Развитие коммунального хозяйства
31 432
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
154 538
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
26 013
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
6 470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
6 470
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
118 732
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
51 092
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
51 092
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
39 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 562
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20 278
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 868
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 290
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 244
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11 888
006
Капитальные расходы государственного органа
510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
62 447
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 364
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 364
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 924
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 924
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
37 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 265
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек