Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы № 12/127 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте № 2295 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/172 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 26 тамызда № 2288 болып тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2198 болып тіркелген, «Қарақия» газетінің 2013 жылғы 30 қаңтарда № 5 (516) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 049 216 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 599 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 571 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 454 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 404 527 мың теңге;
2) шығындар – 7 081 919 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 164 452 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 176 739 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 14 384 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 14 384 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 211 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211 538 мың теңге;
қарыздар түсімі – 132 421 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 287 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91 404 мың теңге.»;
6 тармақтың екінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
«Жергілікті өкілді органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайтын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда 25 процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.».

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 26 августа 2013 года № 12/127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 сентября 2013 года № 2295
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 16 августа 2013 года № 12/172 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 07 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2288 от 26 августа 2013 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198 от 15 января 2013 года, опубликовано в газете «Каракия» от 30 января 2013 года № 5 (516)) следующие изменения и дополнение:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 049 216 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 599 664 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 571 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 17 454 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 404 527 тысяч тенге;
2) затраты – 7 081 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164 452 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 176 739 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 14 384 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 384 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 211 538 тысяч тенге; 6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 211 538 тысяч тенге;
поступление займов – 132 421 тысяч тенге;
погашение займов – 12 287 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 91 404 тысяч тенге.».
абзац второй пункта 6 изложить в следующей редакции:
«Установить за счет бюджетных средств гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, согласно перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности, определяемых местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом, повышенные на 25 процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».