Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қазандағы № 13/134 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 2306 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы №6/74 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2198 болып тіркелген, «Қарақия» газетінің 2013 жылғы 30 қаңтарда № 5 (516) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 034 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 618 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 571 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 454 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 371 178 мың теңге;
2) шығындар – 7 061 570 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 164 275 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 176 562 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 384 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 384 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 211 361 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211 361 мың теңге;
қарыздар түсімі – 132 421 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 24 октября 2013 года № 13/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 ноября 2013 года № 2306
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198 от 15 января 2013 года, опубликовано в газете «Каракия» от 30 января 2013 года № 5 (516)) следующие изменения:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 034 867 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 618 664 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 571 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 454 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 371 178 тысяч тенге;
2) затраты – 7 061 570 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 164 275 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 176 562 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 20 384 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 384 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 211 361 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211 361 тысяч тенге;
поступление займов – 132 421 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 12 464 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91 404 мың теңге.»;
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Сейтмағанбетов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                     А. Мееров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Әлия Жұмабайқызы
2013 жыл 24 қазан
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
24 қазандағы № 13/134 шешіміне
қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын ІшкСын Атауы Сомасы мың теңге

погашение займов – 12 464 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 91 404 тысяч тенге.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Б. Сейтмаганбетов
Секретарь
районного маслихата                     А. Мееров
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Государственного
учреждения «Каракиянский районный
отдел экономики и финансов»
Абдикаликова Алия Жумабаевна
24 октября 2013 года
Приложение
к решению районного маслихата
от 24 октября 2013 года № 13/134
Районный бюджет на 2013 год
Кат класc под-
клаcс
Наименование сумма тысяч тенге