Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 14/139 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2321 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2311 болып тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 6/74 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2198 болып тіркелген, «Қарақия» газетінің 2013 жылғы 30 қаңтарда № 5 (516) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 907 772 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 767 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 856 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 104 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 104 113 мың теңге;
2) шығындар – 6 935 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 99 363 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 111 650 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 287 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 146 450 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146 450 мың теңге;
қарыздар түсімі – 67 510 мың теңге; қарыздарды өтеу – 12 464 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91 404 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каракиянского района Мангистауской области от 11 декабря 2013 года № 14/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2321
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/189 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 07 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2311 от 11 декабря 2013 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 6/74 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198 от 15 января 2013 года, опубликовано в газете «Каракия» от 30 января 2013 года № 5 (516)) следующие изменения:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 907 772 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 767 699 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 856 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 19 104 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 104 113 тысяч тенге.
2) затраты – 6 935 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 99 363 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 111 650 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 000 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 146 450 тысяч тенге; 6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 146 450 тысяч тенге;
поступление займов – 67 510 тысяч тенге;
погашение займов – 12 464 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91 404 тысяч тенге.».