Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/63 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 11/98 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 2282 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 2 шілдедегі № 11/164 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 9 шілдеде № 2266 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/63 «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 2199 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 5-6 «Жаңа өмір» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
«2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 189 814 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -3 441 807 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 14 455 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 9 059 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 724 493 мың теңге;
2) шығындар - 5 285 285 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 101 335 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 108 979 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 644 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 196 807 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -196 807 мың теңге».
2 тармақта:
1) тармақшада:
«0» саны «22,5» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«51,4» саны «100» санымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
бірінші абзацтағы «252 171» саны «195 068» санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «1 118» саны «2 462» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7/63 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мангистауского района Мангистауской области от 10 июля 2013 года № 11/98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 июля 2013 года № 2282
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 2 июля 2013 года № 11/164 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2266 от 9 июля 2013 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7/63 «О районном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199 от 15 января 2013 года, опубликовано в газете «Жаңа өмір» от 30 января 2013 года № 5-6) следующие изменения и дополнение:
«Утвердить районный бюджет на 2013 - 2015 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 189 814 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 441 807 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 14 455 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 059 тысяч тенге; поступлениям трансфертов - 1 724 493 тысяч тенге;
2) затраты - 5 285 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 101 335 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 108 979 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 644 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 196 807 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 196 807 тысяч тенге».
В пункте 2:
в подпункте 1):
цифру «0» заменить цифрой «22,5»;
в подпункте 2):
цифру «0» заменить цифрой «100»;
в подпункте 3):
цифру «51,4» заменить цифрой «100».
В пункте 4:
в первом абзаце цифру «252 171» заменить цифрой «195 068»;
в третьем абзаце цифру «1 118» заменить цифрой «2 462»;

төртінші абзацтағы «4 986» саны «4 848» санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «3 759» саны «5 981» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «55 554» саны «68 367» санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
«10 789 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіру».
5 тармақта:
үшінші абзацтағы «301 682» саны «251 682» санымен ауыстырылсын.
мемлекеттік тілдегі шешімнің 8 тармағынан кейінгі 8, 9, 10. тармақтардың реттік нөмірлері тиісінше 9, 10, 11. болып өзгертілсін.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Нәдіров
Аудандық
Мәслихат хатшысы                        Т. Қылаңов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шабикова Рима Нерражимқызы
10 шілде 2013 ж.
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 11/98 шешіміне қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан
Сын
Ішкісын
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
I.Кірістер

в четвертом абзаце цифру «4 986» заменить цифрой «4 848»;
в восьмом абзаце цифру «3 759» заменить цифрой «5 981»;
в девятом абзаце цифру «55 554 заменить цифрой «68 367»;
Дополнить тринадцатим абзацем следующего содержания:
«10 789 тысяч тенге - увеличение штатной численности местных исполнительных органов».
В пункте 5:
в третьем абзаце цифру «301 682» заменить цифрой «251 682».
В решении на государственном языке после пункта 8 порядковые номера пунктов 8, 9, 10 изменить на соответствующие 9, 10, 11.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Б. Надиров
Секретарь
районного маслихата                     Т. Кыланов
СОГЛАСОВАНО:
Шабикова Рима Нерражимовна
Руководитель государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
экономики и финансов»
10 июля 2013 г.
Приложение
к решению районного маслихата
от 10 июля 2013 года № 11/98
Районный бюджет на 2013 год
Кат.
Кл.
Пдк
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I.Доходы

43 465
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 334
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
300
041
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 034
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76 422
026
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
76 422
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
146 494
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
80 103
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
80 103
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
48 992
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 636
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 962
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
34 508
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 886
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 399
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 799
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 400
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96 187
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
75 705
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 458
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64 783
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 464
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 847
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11 847
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 635
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

43 465
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 334
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
300
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 034
464
Отдел образования района (города областного значения)
76 422
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
76 422
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
146 494
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
80 103
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
80 103
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
48 992
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 636
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 962
006
Функционирование районных (городских) библиотек
34 508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 886
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 799
003
реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 400
005
Услуг по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 000
006
Капитальные расходы государственного органа
200
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96 187
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
75 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 458
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64 783
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 464
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 847
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11 847
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 635
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)