Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/61 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 16/106 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қыркүйекте № 2293 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/172 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 26 тамыз 2013 жыл № 2288 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/61 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 2185 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 02-03 (570-571) «Ақкетік арайы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 245 454 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 799 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 056 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 408 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 385 607 мың теңге;
2) шығындар – 6 381 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 900 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 146 583 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 683 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 274 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 274 485 мың теңге,
қарыздар түсімі – 51 930 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 683 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«29,5» саны «100» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«26,4» саны «100» санымен ауыстырылсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 238-бабының 2 – тармағына сәйкес, ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін».

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/61 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 21 августа 2013 года № 16/106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 сентября 2013 года № 2293
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 16 августа 2013 года № 12/172 « О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2288 от 26 августа 2013 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/61 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2013 года за № 2185, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 11 января 2013 года за № 02-03 (570-571) ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению в следующих объемах:
1) доходы – 6 245 454 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 799 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 056 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 408 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 385 607 тысяч тенге;
2) затраты – 6 381 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 900 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 146 583 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 683 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 274 485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274 485 тысяч тенге;
поступление займов – 51 930 тенге;
погашение займов – 7 683 тенге.».
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры «29,5» заменить цифрами «100»;
подпункте 5):
цифры «26,4» заменить цифрами «100»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».

28 059
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 759
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17 300
12
Көлiк және коммуникация
134 634
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134 634
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
116 031
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 603
13
Басқалар
48 091
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10 483
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 483
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 000
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 000
123
Қызылөзен ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 000
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 000
123
Баутин кент, ауыл (село), ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
4 601
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 601
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 007
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 007
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 000
14
Борышқа қызмет көрсету
12
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
12
15
Трансферттер

28 059
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 759
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17 300
12
Транспорт и коммуникации
134 634
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134 634
022
Развитие транспортной инфраструктуры
116 031
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 603
13
Прочие
48 091
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 483
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С.Шапагатова
2 000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 000
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
6 000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
6 000
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
1 000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 000
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
2 000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 000
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
4 601
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
4 601
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 007
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17 007
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 000
14
Обслуживание долга
12
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
12
15
Трансферты