Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/61 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17/109 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2314 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11 желтоқсан 2013 жылы № 2311 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/61 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 2185 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 02-03 (570-571) «Ақкетік арайы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 999 762 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 826 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 734 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 237 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 134 751 мың теңге;
2) шығындар – 6 135 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 668 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 683 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 164 253 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164 253 мың теңге;
қарыздар түсімі – 20 772 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86 757 мың теңге.»
2-тармақта:
1) тармақшада:
«100» саны «78,5» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«100» саны «75,1» санымен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        О. Әбдірахманов
Аудандық
мәслихат хатшысы:                       А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Ж. Төлеген

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/61 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2013 года № 17/109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2314
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 16 августа 2013 года № 12/172 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2311 от 11 декабря 2013 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/61 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2013 года за № 2185, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 11 января 2013 года за № 02-03 (570-571) ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению в следующих объемах:
1) доходы – 5 999 762 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 826 041 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 734 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 237 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 134 751 тысяч тенге;
2) затраты – 6 135 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 683 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 164 253 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164 253 тысяч тенге;
поступление займов – 20 772 тенге;
погашение займов – 86 757 тенге.»
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры «100» заменить цифрами «78,5»;
подпункте 5):
цифры «100» заменить цифрами «75,1».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии:                    О.Абдирахманов
Секретарь
районного маслихата:                    А. Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»
Ж.Толеген