Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 06 мамырдағы N 11/111 шешіміне. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 мамырда N 2246 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 06 мая 2013 года N 11/111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 мая 2013 года N 2246
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:

1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2191 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтарда № 4-6 (325-327) жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 2191, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 18 января 2013 года № 4-6 (325-327) следующие изменения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

14 642
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 171
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 055
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 116
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 585
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 550
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
4 605
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
430
2
Қорғаныс
12 067
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 067
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
12 067
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 350
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 350
4
Білім беру
5 614 528
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
62 076
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
24 655
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13 021
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
24 400
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
108 433
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
340
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8 053
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
100 040
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 760
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9 760
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
36 600
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
36 600
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

14 642
022
Капитальные расходы государственного органа
310
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 171
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 055
022
Капитальные расходы государственного органа
1 116
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 585
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 550
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего
в коммунальную собственность
4 605
015
Капитальные расходы государственного органа
430
2
Оборона
12 067
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 067
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 067
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 350
4
Образование
5 614 528
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
62 076
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
24 655
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в аульной (сельской) местности
13 021
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
24 400
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108 433
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
340
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в аульной (сельской) местности
8 053
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
100 040
Аппарат акима сельского округа Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 760
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9 760
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36 600
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
36 600
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа