Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 қарашадағы № 16/163 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада № 2309 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2191 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда № 4-6 (325-327) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 766 655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 641 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 127 796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 304 686 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 692 840 мың теңге.
2) шығындар – 8 003 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 361 456 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 391 246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 790 мың теңге;
4) қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 19 ноября 2013 года № 16/163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 ноября 2013 года № 2309
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 2191, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 18 января 2013 года № 4-6 (325-327) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 7 766 655 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 641 333 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 127 796 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 304 686 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 692 840 тысяч тенге;
2) затраты – 8 003 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 361 456 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 391 246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 790 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 597 826 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 597 826 мың теңге.»
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Курбанов
Аудандық
мәслихат хатшысы                        Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
19 қараша 2013 жыл
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 19 қарашадағы
№ 16/163 шешіміне қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

5) дефицит (профицит) бюджета – 597 826 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 597 826 тысяч тенге.»
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Б. Курбанов
Секретарь
районного Маслихата                     Б. Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш. Сунгат
19 ноября 2013 год
Приложение
к решению районного маслихата
от 19 ноября 2013 года № 16/163
Районный бюджет на 2013 год
Кат. Кл. Подк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3