Қостанай ауданындағы № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37 ұңғымалар учаскесінде, Жамбыл көлінің және Тобыл өзенінің сіңіретін су айдындарында Жамбыл шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 26 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда № 4050 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай ауданындағы № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37 ұңғымалар учаскесінде, Жамбыл көлінің және Тобыл өзенінің сіңіретін су айдындарында Жамбыл шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы
бойынша департаменті"
мемлекеттік
мекемесінің директоры
________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Су
ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі
_______ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы
әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу
басқармасы"
ММ бастығы
_____ Қ. Төлеубаев
Қостанай
ауданының әкімі
_____ А. Ахметжанов
Әкімдіктің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 26 қаулысына
қосымша
Қостанай ауданындағы № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37 ұңғымалар учаскесінде, Жамбыл көлінің және Тобыл өзенінің сіңіретін су айдындарында Жамбыл шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су
тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ П
ұңғыма
Ұзындығы -
100 метр
Ені – 100
метр
1
гектар
Ұзындығы

Об установлении зон санитарной охраны Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37, инфильтрационных водоемах озера Джамбульское и реки Тобол в Костанайском районе
Постановление акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2013 года № 4050. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37, инфильтрационных водоемах озера Джамбульское и реки Тобол в Костанайском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по
Костанайской области
________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного
учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным
ресурсам Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ
"Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования
акимата
Костанайской области"
________ К. Тулеубаев
Аким
Костанайского района
______ А. Ахметжанов
Приложение
к постановлению акимата
от 28 января 2013 года
№ 26
Зоны санитарной охраны Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37, инфильтрационных водоемах озера Джамбульское и реки Тобол в Костанайском районе
Наимено-
вание
источ-
ника
водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ П
Длина –
100
метров
Ширина -
100
метров
1
гектар
Длина –

– 720
метр
Барынша
ені – 820
метр
40,27
гектар
Ұзындығы –
3181 метр
Барынша ені –
2978 метр
709
гектар
№ 25
ұңғыма
Ұзындығы -
100 метр
Ені – 100
метр
1
гектар
№ 37,
№ 4
ұңғыма-
лар
Ұзындығы –
206 метр
Ені – 100
метр
2,06
гектар
№ 36,
№ 2
ұңғыма-
лар
Ұзындығы –
267 метр
Ені – 100
метр
2,67
гектар
Сіңі-
ретін
су ай-
дындары
(Жамбыл
көлі,
Тобыл
өзені)
Ұзындығы –
220 метр
Ені – 200
метр
3,57
гектар
Ұзындығы
– 5200
метр
Барынша
ені –
1000 метр
537
гектар
Ұзындығы –
5200 метр
Барынша ені –
2700 метр
579
гектар
Ескерту: № 2, 4, П, 25, 36, 37 ұңғымалар учаскесінде, Жамбыл көлінің және Тобыл өзенінің сіңіретін су айдындарында Жамбыл шаруашылық-ауыз суға арналған су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу жөніндегі жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші Қостанай ауданы әкімдігінің "Құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі).

720
метров
Максима-
льная
ширина -
820
метров
40,27
гектара
Длина – 3181
метр
Максимальная
ширина -
2978 метров
709 гектар
Скважина
№ 25
Длина –
100
метров
Ширина -
100
метров
1
гектар
Скважины
№ 37,
№ 4
Длина
–206
метров
Ширина -
100
метров
2,06
гектара
Скважины
№ 36,
№ 2
Длина –
267
метров
Ширина -
100
метров
2,67
гектара
Инфильт-
рацион-
ные
водоемы
(озеро
Джамбуль
ское,
река
Тобол)
Длина –
220
метров
Ширина –
200
метров
3,57
гектара
Длина –
5200
метров
Максима-
льная
ширина –
1000
метров
537
гектар
Длина – 5200
метров
Максимальная
ширина –
2700 метров
579 гектар
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта по установлению зон санитарной охраны Джамбульского водозабора хозяйственно-питьевого назначения на участке скважин № 2, 4, П, 25, 36, 37, инфильтрационных водоемах озера Джамбульское и реки Тобол (Заказчик государственное учреждение "Отдел строительства" акимата Костанайского района).