Қостанай ауданындағы Озерная станциясында № 920501 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 56 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 4058 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай ауданындағы Озерная станциясында № 920501 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
__________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы
әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу
басқармасы"
ММ бастығы
_______ Қ. Төлеубаев
Қостанай
ауданының әкімі
______ А. Ахметжанов
Әкімдіктің
2013 жылғы 12 ақпандағы
№ 56 қаулысына
қосымша
Қостанай ауданындағы Озерная станциясында № 920501 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су
тарту
көзі-
нің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекара-
сы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
920501
ұңғыма
Ұзынды-
ғы – 60
метр
Ені –
45 метр
0,27
гектар
Ұзындығы –
103,3 метр
Барынша
ені – 104
метр

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 920501 на станции Озерная в Костанайском районе
Постановление акимата Костанайской области от 12 февраля 2013 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2013 года № 4058. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно - питьевого водозабора на участке скважины № 920501 на станции Озерная в Костанайском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан по
Костанайской области"
________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного
учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию
использования и охране
водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам
Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования
природопользования
акимата
Костанайской области"
_______ К. Тулеубаев
Аким
Костанайского района
______ А. Ахметжанов
Приложение
к постановлению акимата
от 12 февраля 2013 года
№ 56
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 920501 на станции Озерная в Костанайском районе
Наимено-
вание
источни-
ка водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 920501
Длина –
60
метров
Ширина –
45
метров
0,27
гектара
Длина –
103,3
метра
Макси-
мальная
ширина -
104
метра

0,8675
гектар
Ұзындығы
– 601,6
метр
Барынша
ені – 454
метр
20,65 гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Қостанай ауданындағы Озерная станциясында № 920501 ұңғыма учаскесінде "Озерное" ЖШС су тартудың санитарлық қорғау аймақтарының белдеулерін негіздеу жобасы" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Озерное" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

0,8675
гектара
Длина –
601,6
метра
Максималь-
ная
ширина -
454 метра
20,65
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Проект обоснования поясов зон санитарной охраны водозабора ТОО "Озерное" на участке скважины № 920501 на станции Озерная в Костанайском районе Костанайской области" (Заказчик Товарищество с ограниченной ответственностью "Озерное").