Федоров ауданындағы жер асты суларының пайдаланылатын учаскесінде № 1э және № 2э ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 234 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 шілдеде № 4178 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Федоров ауданындағы жер асты суларының пайдаланылатын учаскесінде № 1э және № 2э ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің
директоры
_______________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы" ММ басшысы
_______________ Қ. Төлеубаев
Федоров ауданының әкімі
_______________ Қ. Ахметов
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 маусымдағы
№ 234 қаулысына қосымша
Федоров ауданындағы жер асты суларының пайдаланылатын
учаскесінде № 1э және № 2э ұңғымаларының шаруашылық-ауыз
су тартуының санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1э ұңғыма
Радиусі –
50 метр
0,785
гектар
Радиусі –
50 метр
0,785
гектар
Радиусі –
265 метр

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора скважин № 1э и № 2э на эксплуатируемом участке подземных вод в Федоровском районе
Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июля 2013 года № 4178. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора скважин № 1э и № 2э на эксплуатируемом участке подземных вод в Федоровском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Костанайской области"
________________ Б. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Руководитель ГУ "Управление
природных ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
_______________ К. Тулеубаев
Аким Федоровского района
_______________ К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 17 июня 2013 года
№ 234
Зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого
водозабора скважин № 1э и № 2э на эксплуатируемом участке
подземных вод в Федоровском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина № 1э
Радиус -
50 метров
0,785
гектара
Радиус -
50 метров
0,785
гектара
Радиус -
265 метров

21,26
гектар
№ 2э ұңғыма
Радиусі –
30 метр
0,28
гектар
Радиусі –
49,6 метр
0,49
гектар
Радиусі -
412 метр
52,81
гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Федоров ауданындағы жер асты суларының пайдаланылатын учаскесінде № 1э және № 2э су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтарының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

21,26
гектара
Скважина № 2э
Радиус -
30 метров
0,28
гектара
Радиус -
49,6 метра
0,49
гектара
Радиус -
412 метров
52,81
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно–гидрогеологическое обоснование зон санитарной охраны водозаборных скважин № 1э и № 2э на эксплуатируемом участке подземных вод в Федоровском районе Костанайской области" (Заказчик - товарищество с ограниченной ответственностью "Гранд").