Денисов ауданындағы Арыстансор теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 (74) ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 231 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 4182 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Денисов ауданындағы Арыстансор теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 (74) ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің
директоры
_______________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 маусымдағы
№ 231 қаулысына қосымша
Денисов ауданындағы Арыстансор
теміржол станциясының аумағында орналасқан
№ 1, № 2 (74) ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз
су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1,
№ 2 (74)
ұңғымалар
Радиусі -
әр ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы –
73,6 метр
Әр ұңғыма
үшін барынша
ені –
38,4 метр
0,3
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасын-
да 188,2
метр

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2 (74), расположенных на территории железнодорожной станции Арыстансор в Денисовском районе
Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2013 года № 4182. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2 (74), расположенных на территории железнодорожной станции Арыстансор в Денисовском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Костанайской области"
_______________ Б. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 17 июня 2013 года
№ 231
Зоны санитарной охраны
хозяйственно-питьевых водозаборов на участке
скважин № 1, № 2 (74), расположенных на территории
железнодорожной станции Арыстансор
в Денисовском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины
№ 1,
№ 2 (74)
Радиус
- 50
метров
вокруг
каждой
скважи-
ны
0,8
гектара
Длина –
73,6 метра
Максималь-
ная ширина-
38,4 метра
для каждой
скважины
0,3
гектара
Радиус -
188,2 метра
вокруг
каждой
скважины

11,12
гектар
Ескерту: "Қостанай облысы, Денисов ауданы Арыстансор теміржол станциясының ауданында орналасқан 1 және 2 (74) ұңғымалар учаскесінің санитарлық қорғау аймақтары белдеулері мөлшерлерінің незідемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Теміржолсу-Қостанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

11,12
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Обоснование размеров поясов зон санитарной охраны участка скважин 1 и 2 (74), расположенных в районе железнодорожной станции Арыстансор Денисовский район, Костанайская область" (Заказчик - товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Костанай").