Денисов ауданындағы Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 443 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4311 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Денисов ауданындағы Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 443 қаулысына қосымша
Денисов ауданындағы Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1, № 2,
№ 3
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы – 232
метр
Барынша
ені –
672 метр
15,6 гектар
Ұзындығы –
2844 метр
Барынша ені
– 1422 метр
635 гектар
Ескерту: "Денисов ауданындағы Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесінің жобасы" картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Крымское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

Об установлении зон санитарной охраны Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Денисовском районе
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4311. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Денисовском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
______________ С. Байменова
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию использования
и охране водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан"
______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года № 443
Зоны санитарной охраны Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Денисовском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины №
1, № 2, № 3
Радиус –
50 метров
вокруг
каждой
скважины
0,8
гектара
Длина -
232
метра
Макси-
мальная
ширина
– 672
метра
15,6
гектара
Длина -
2844 метра
Максимальная
ширина –
1422 метра
635 гектар
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале "Проект санитарно-гидрогеологического обоснования зоны санитарной охраны Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Денисовском районе"(заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Крымское").