Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы № 111 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда № 4023 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20466210,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13893264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 42000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1161100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5369846,0 мың теңге;
2) шығындар – 21269037,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте келесі мөлшерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 15498,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 5979,9 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 910-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 8761,0 мың теңге сомасында;
мәдениет объектілерін ұстауға 14227,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерін ұстауға 33583,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су тарту жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер 86087,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферттер 721874,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға нысаналы трансферттер 1432081,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 15 февраля 2013 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2013 года № 4023
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20466210,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13893264,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 42000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1161100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5369846,0 тысяч тенге;
2) затраты - 21269037,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 15498,1 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 5979,9 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения исключить;
пункты 910 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 8761,0 тысяча тенге;
на содержание объектов культуры в сумме 14227,0 тысяч тенге;
на содержание объекта коммунальной собственности в сумме 33583,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 86087,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие коммунального хозяйства в сумме 721874,0 тысячи тенге;
целевого трансферта на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1432081,0 тысяч тенге.