Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 7 қазандағы № 169 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қазанда № 4238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22175342,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14803589,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56675,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1610100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5704978,8 мың теңге;
2) шығындар – 22967170,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шенберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың" бюджеттеріне дамытуына нысаналы трансферттер түсімінің 305884,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін".
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2013 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 189752,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
№ 2 сайлау округі
бойынша депутаты                           М. Джантурин
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Н. Дорошок
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 7 октября 2013 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 октября 2013 года № 4238
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22175342,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14803589,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56675,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1610100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5704978,8 тысяч тенге;
2) затраты - 22967170,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 305884,0 тысячи тенге";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 189752,8 тысячи тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 2                                 М. Джантурин
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
________ Р. Айткужинова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
___________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата