Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 95 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 4001 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Кұжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3958, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағында:
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 11790413,9 мың теңге;";
4) – 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34121,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 34121,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -293122,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293122,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 55200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімінің 16-қосымшалары осы шешімінің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Бушуева
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Дуспулов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ С. Искуженов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 января 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 января 2013 года № 4001
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 90 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3958, опубликованное 4 января 2013 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 11790413,9 тысячи тенге;";
подпункты 4) – 6) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34121,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 34121,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -293122,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293122,9 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2013 год в сумме 55200,0 тысяч тенге.";
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                В. Бушуева
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_______________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_______________ С. Искуженов
Приложение
к решению маслихата