Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 108 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда № 4045 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның
пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3958, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10480382,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9444609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13413,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 474000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 548360,0 мың теңге;
2) шығындар – 10719383,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
алтыншы кезекті
сессиясының төрағасы                       С. Рыженков
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный
қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______ С. Фаткуллина
Рудный қаласы
әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика
және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ С. Искуженов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 19 февраля 2013 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2013 года № 4045
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена
пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 90 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3958, опубликованное 4 января 2013 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1)2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10480382,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9444609,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13413,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 474000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 548360,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10719383,9 тысячи тенге;";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель шестой
очередной сессии
городского маслихата                       С. Рыженков
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел
финансов" акимата
города Рудного
_____ С. Фаткуллина
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
__________ С. Искуженов
Приложение 1
к решению маслихата