Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 100 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда № 4039 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 10.01.2014 № 6 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3955 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2464500,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1986628,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22175,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 438697,0 мың теңге;
2) шығындар – 2590260,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 162760,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162760,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2013 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 27119,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
жедел шығындарға – 27042,0 мың теңге;
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға - 77,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 3639,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 11255,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21 февраля 2013 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2013 года № 4039. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 января 2014 года № 6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10.01.2014 № 6).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 72 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3955, опубликовано 17, 24 января 2013 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2464500,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1986628,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22175,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 438697,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2590260,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 162760,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162760,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2013 год в сумме 27119,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты – 27042,0 тысяч тенге;
на исполнение обязательств по решениям судов – 77,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 3639,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 11255,0 тысяч тенге;

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 13765,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 6959,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 4466,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 2667,0 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтердің жайластыру мәселелерін шешуге 280,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 101571,0 мың теңге сомасында;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 66670,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Лисаков қаласының бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 2169,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
12. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың VІІІ сессиясының төрайымы      С. Мустафина
Қалалық мәслихатының хатшысы               Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2013 жылғы 21 ақпандағы
№ 100 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 13765,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе, в сумме 6959,0 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 4466,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2667,0 тысяч тенге;
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 280,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 101571,0 тысяча тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 66670,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 2169,3 тысячи тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель VIII сессии маслихата         С. Мустафина
Секретарь городского маслихата             Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 февраля 2013 года № 100
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 72
Бюджет города Лисаковска на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы