2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 588 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 4407 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі бекітілсін.
2. Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық, қосылған құн салығы, еңбекке ақы төлеу және жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдері, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақылар Лисаков қаласы бюджетінің қаражаты есебінен қаржыландырылатыны белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары М.К. Жұрқабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2013 жылғы 18 желтоқсан
№ 588 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
және оларды қаржыландыру көзі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 26.02.2014 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыстың түрлері
Жұмыстардың көлемі, сағатпен
Жұмыстардың нақты жағдайлары
Еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көзі
1
"Уста плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Лисаков қаласының аумағын көгалдандыруға және абаттандыруға, Лисаков қаласының, Октябрь кентінің, Красногор ауылының аумақтарын санитарлық тазалауға қатысу

Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 18 декабря 2013 года № 588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 января 2014 года № 4407
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования.
2. Определить, что социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог, налог на добавленную стоимость, оплата труда и компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, комиссионные вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, финансируются из средств бюджета города Лисаковска.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Журкабаева М.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                М. Жундубаев
Утвержден
постановлением акимата
от 18 декабря 2013 года № 588
Перечень организаций, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда
безработных, участвующих в общественных работах
и источник их финансирования
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 26.02.2014 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды работ
Объемы работ, в часах
Конкретные условия работ
Размер оплаты труда
Источник финансирования
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Уста плюс"
Участие в озеленение и благоустройстве территории города Лисаковска, санитарной очистке территорий города Лисаковска, поселка Октябрьский, села Красногорское, не требующей предварительной профессиональной подготовки работника

78720
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында көзделген шектеулерді ескере отырып, екi демалыс күнi бар бес күндiк жұмыс аптасы белгiленуге, күнделiктi жұмыс (жұмыс ауысымы) iшiнде тынығуға және тамақтануға арналған ұзақтығы жарты сағаттан кем болмайтын бiр үзiлiс берiлуге тиiс.
Ақылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға Қазақстан Республикасының еңбек, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнамалық актілері қолданылады
Айына жалақының 2 ең төменгі мөлшері
Лисаков қаласының бюджеті
2
"Қостанай облысының прокуратурасы Лисаков қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, техникалық жұмыстарды жүргізуге күн сайынғы көмек, әкімшілік ғимаратты жиыстыру
3936
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауға, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында көзделген шектеулерді ескере отырып, екi демалыс күнi бар бес күндiк жұмыс аптасы белгiленуге, күнделiктi жұмыс (жұмыс ауысымы) iшiнде тынығуға және тамақтануға арналған ұзақтығы жарты сағаттан кем болмайтын бiр үзiлiс берiлуге тиiс.
Ақылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға Қазақстан Республикасының еңбек, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнамалық актілері қолданылады
Айына жалақының 2 ең төменгі мөлшері
Лисаков қаласының бюджеті

78720
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не должна превышать 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями при пятидневной рабочей неделе, одним перерывом в течение ежедневной работы (рабочей смены) для отдыха и приема пищи продолжительностью не менее получаса.
На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются законодательные акты Республики Казахстан о труде, пенсионном обеспечении и страховании
2 минимальных размера заработной платы в месяц
Бюджет города Лисаковска
2
Государственное учреждение "Прокуратура города Лисаковска прокуратуры Костанайской области"
Ежедневная помощь в проведении технических работ, уборка административного здания, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
3936
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не должна превышать 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями при пятидневной рабочей неделе, одним перерывом в течение ежедневной работы (рабочей смены) для отдыха и приема пищи продолжительностью не менее получаса.
На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются законодательные акты Республики Казахстан о труде, пенсионном обеспечении и страховании.
2 минимальных размера заработной платы в месяц
Бюджет города Лисаковска