Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 163 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қыркүйекте № 4223 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 8 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 27.01.2014 № 8 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1529993,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 153673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13206,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11102,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1352012,5 мың теңге;
2) шығындар – 1532969,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 17796,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 25965,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8169,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20771,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20771,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 567-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Р. Есмагамбетов
Аудандық мәслихат
хатшысының уақытша
міндетін атқарушы                          М. Есенова
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2013 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 163 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Аманкелді ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 16 сентября 2013 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 сентября 2013 года № 4223. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 января 2014 года № 8)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27.01.2014 № 8).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3960, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1529993,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 153673,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 13206,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11102,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1352012,5 тысяча тенге;
2) затраты – 1532969,3 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17796,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25965,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8169,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20771,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20771,8 тысяча тенге.";
приложения 1 и 567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Есмагамбетов Р.
Исполняющяя
обязанности секретаря
районного маслихата                        Есенова М.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Амангельдинского района"
___________________ Сакетов М.
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 сентября 2013 года № 163
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 94
Районный бюджет Амангельдинского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы