Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 176 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда № 4331 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 28.03.2014 № 221 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабын орындауда, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілеріне, қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 16 қазаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Кезектен тыс сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ М. Сакетов

Об установлении повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 12 ноября 2013 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2013 года № 4331. Утратило силу - Решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28 марта 2014 года № 221
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 28.03.2014 № 221 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, а также в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 октября 2013 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата              Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_____________ Сакетов М.