Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 маусымдағы № 34 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 маусымда № 4155 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3953 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   М. Суербасов
Денисов аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушысы             В. Ткач
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ С.Ф. Рахметова
Мәслихаттың 2013 жылғы 12 маусымдағы
№ 34 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12 июня 2013 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июня 2013 года № 4155
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3953, опубликовано 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Наше время") следующие изменения:
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 М. Суербасов
Исполняющий обязанности
секретаря Денисовского
районного маслихата                        В. Ткач
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
_______________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 июня 2013 года № 34
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 58
Бюджет Денисовского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы