Денисов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2013 жылғы 20 тамыздағы № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 тамызда № 4217 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 17.01.2014 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қосымшаға сәйкес Денисов ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауданы әкімі                               Е. Жаманов
КЕЛІСІЛДІ:
Денисов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ В. Моргуль
Әкімнің 2013 жылғы
20 тамыздағы № 13 шешіміне
қосымша
Денисов ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 304 Cайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Красный партизан 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105; Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36; Советская 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Чапаев 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114; Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 20, 21, 23, 24, 17; 50 лет Октября 1, 2, 2а, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 71, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110; Калинин 2, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 64, 66, 68а, 69, 70, 70а, 72а, 74; Амангельды 1, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38; Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 16; Ленин 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 9, 10, 26, 28 30, 31, 33; Нұрпеисов 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 38, 38а, 40; Горький 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 23; Пушкин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Комсомольская 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11а, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30; Базарная 1, 3, 7, 8, 14, 16, 18, 20; Мельничная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30.
№ 305 Cайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Денисовского района
Решение акима Денисовского района Костанайской области от 20 августа 2013 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 августа 2013 года № 4217. Утратило силу - Решением акима Денисовского района Костанайской области от 17 января 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу - Решением акима Денисовского района Костанайской области от 17.01.2014 № 1.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Денисовского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Денисовского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Жаманов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Денисовской районной
избирательной комиссии
__________________ В. Моргуль
Приложение
к решению акима
от 20 августа 2013 года № 13
Избирательные участки на территории Денисовского района
Избирательный участок № 304
В границах села Денисовка, улицы: Красных партизан 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105; Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,34, 36; Советская 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Чапаева 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114; Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 20, 21, 23, 24, 17; 50 лет Октября 1, 2, 2а, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 24, 25, 26, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 58, 59, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 71, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110; Калинина 2, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 64, 66, 68а, 69, 70, 70а, 72а, 74; Амангельды 1, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38; Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 16; Ленина 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 9, 10, 26, 28 30, 31, 33; Нурпеисова 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 38, 38а, 40; Горького 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 23; Пушкина 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Комсомольская 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11а,13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30; Базарная 1, 3, 7, 8, 14, 16, 18, 20; Мельничная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28,30.
Избирательный участок № 305

Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Красных партизан 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, Целинная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, Элеваторная 2, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, Амангельды 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, Октябрьская, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 32, Ленин 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 46, 47, Нұрпеисов 37, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 48, 50, 52,54, 56, Горький 24, 25, 26, 28, 29, Мельничная 32, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, Сельхозтехника 1, 2, 3, 4.
№ 921 Cайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Красных партизан 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, Целинная 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, Рабочая 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Элеваторная 16, 18, 20, 22,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42а, 45, 47, 48, 49, 50, 54, 56, Кавказская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, Фестивальная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38, Патрис Лумумба 1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, Дорожная 2, 3, 3а, 4, 4а, 6, 8, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 16, Маслозаводская 2, 2а, 2б, 2г, 6, 8, 10, 14, Пушкин 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, Мельничная 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41,43, Комсомольская 21, 23, 25, 27, 30а, 32, 34, 36, 38, Базарная 9, 9а, 11, 11а, 13, 20а, 22, 24, 26, ДЭУ-239 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22.
№ 306 Cайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Полевая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Молодежная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 16, Маслозаводская 1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, Гагарин 1, 5, 7, 8, 9, 11а, 11б, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, Титова, 4, 5, 6, 10, 12, 23, 23а, 24,25, 28, Терешкова, 3, 4, 15а, 16, 20, Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Первомайская 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, Королев 1, 2, 3, 4, 5, 7, Калинин 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 80, 80а, 81, 81а, 83а, 87, 90, 50 лет Октября 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, Целинная 67б, Элеваторная 58, 60, 60а, 62, 62а, 64, Кавказская 34, 38, 40, 41б, 41в,42, 43, 45, 47, 49, 51, Фестивальная 27, 29, 31, 33, 35, 36а, 38а, 40, 42, 44, Патрис Лумумба 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 46, 46а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, Дорожная 12в, 12д, 12е, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, Красных партизан 104.
№ 307 Cайлау учаскесі

В границах села Денисовка, улицы: Красных партизан 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60; Целинная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Элеваторная 2, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25; Амангельды 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62; Октябрьская 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 32; Ленина 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 46, 47; Нурпеисова 37, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 48, 50, 52,54, 56; Горького 24, 25, 26, 28, 29; Мельничная 32, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Сельхозтехника 1, 2, 3, 4.
Избирательный участок № 921
В границах села Денисовка, улицы: Красных партизан 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102; Целинная 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а; Рабочая 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Элеваторная 16, 18, 20, 22,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42а, 45, 47, 48, 49, 50, 54, 56; Кавказская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а; Фестивальная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 36, 38; Патриса Лумумбы 1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а; Дорожная 2, 3, 3а, 4, 4а, 6, 8, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 16; Маслозаводская 2, 2а, 2б, 2г, 6, 8, 10, 14; Пушкина 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Мельничная 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Комсомольская 21, 23, 25, 27, 30а, 32, 34, 36, 38; Базарная 9, 9а, 11, 11а, 13, 20а, 22, 24, 26; ДЭУ-239 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 22.
Избирательный участок № 306
В границах села Денисовка, улицы: Полевая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Молодежная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 16; Маслозаводская 1, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Гагарина 1, 5, 7, 8, 9, 11а, 11б, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Титова 4, 5, 6, 10, 12, 23, 23а, 24,25, 28; Терешкова 3, 4, 15а, 16, 20; Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Первомайская 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17; Королева 1, 2, 3, 4, 5, 7; Калинина 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 80, 80а, 81, 81а, 83а, 87, 90; 50 лет Октября 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Целинная 67б; Элеваторная 58, 60, 60а, 62, 62а, 64; Кавказская 34, 38, 40, 41б, 41в, 42, 43, 45, 47, 49, 51; Фестивальная 27, 29, 31, 33, 35, 36а, 38а, 40, 42, 44; Патриса Лумумбы 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 46, 46а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; Дорожная 12в, 12д, 12е, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 26, 28; Красных партизан 104.
Избирательный участок № 307

Денисовка ауылының шекараларында, көшелер: Новая 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 20, 21,24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 54, 54а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, Степная 6, Нефтебаза 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, станция Денисовка 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,23, 24, 25, 26,,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53 54, 55, 56, 57, 58, 101.
№ 308 Cайлау учаскесі
Некрасовка ауылының шекараларында.
№ 309 Cайлау учаскесі
Гришенка ауылының шекараларында.
№ 310 Cайлау учаскесі
Калиновка ауылының шекараларында.
№ 311 Cайлау учаскесі
Целинное ауылының шекараларында.
№ 312 Cайлау учаскесі
Глебовка, Шоқыбай ауылдарының шекараларында.
№ 314 Cайлау учаскесі
Антоновка ауылының шекараларында.
№ 315 Cайлау учаскесі
Шыбынды ауылының шекараларында (таратылған Шұңқыркөл ауылы).
№ 317 Cайлау учаскесі
Алшан ауылының шекараларында.
№ 318 Cайлау учаскесі
Покровка ауылының шекараларында.
№ 319 Cайлау учаскесі
Досовка ауылының шекараларында.
№ 320 Cайлау учаскесі
Фрунзенское ауылының шекараларында, көшелер: Степная, Пролетарская, Больничная, Комсомольская, Октябрьская, Строительная, Гагарин, Целинная, тұйық көше Первомайский, тұйық көше Клубный, Стадионная, Фрунзенская 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32а, 35, 38а, 40а, 42а, 44а, 46а, 48, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
№ 321 Cайлау учаскесі
Фрунзенское ауылының шекараларында, көшелер: Приаятская, Майская, Молодежная, Новая, Фрунзенская 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46.
№ 322 Cайлау учаскесі
Красноармейское ауылының шекараларында.
№ 323 Cайлау учаскесі
Кочержиновка ауылының шекараларында.
№ 324 Cайлау учаскесі
Тавриченка ауылының шекараларында.
№ 325 Cайлау учаскесі
Әйет ауылының шекараларында.
№ 326 Cайлау учаскесі
Ақсу ауылының шекараларында.
№ 327 Cайлау учаскесі
Әйет ауылының шекараларында (таратылған Тастыкөл ауылы).
№ 328 Cайлау учаскесі
Әйет ауылының шекараларында (таратылған Синегорка ауылы).
№ 329 Cайлау учаскесі
Заәйет ауылының шекараларында.
№ 331 Cайлау учаскесі
Қараоба ауылының шекараларында.
№ 332 Cайлау учаскесі
Свердловка, Приречное ауылдарының шекараларында.
№ 334 Cайлау учаскесі
Подгорное ауылының шекараларында.
№ 335 Cайлау учаскесі
Аршалы ауылының шекараларында.
№ 336 Cайлау учаскесі
Георгиевка ауылының шекараларында.
№ 337 Cайлау учаскесі
Алакөл ауылының шекараларында.
№ 338 Cайлау учаскесі
Набережное ауылының шекараларында.
№ 339 Cайлау учаскесі
Приреченка ауылының шекараларында.
№ 340 Cайлау учаскесі
Окраинка ауылының шекараларында.
№ 341 Cайлау учаскесі
Комаровка, Первомайское ауылдарының шекараларында.
№ 343 Cайлау учаскесі
Қырым ауылының шекараларында.
№ 344 Cайлау учаскесі
Озерное ауылының шекараларында.
№ 345 Cайлау учаскесі
Перелески ауылының шекараларында.
№ 346 Cайлау учаскесі
Перелески станциясының шекараларында.
№ 347 Cайлау учаскесі
Жалтыркөл ауылының шекараларында.
№ 348 Cайлау учаскесі
Архангельское ауылының шекараларында.
№ 903 Cайлау учаскесі
Денисовка ауылының шекараларында, Маслозаводская көшесі, 21.

В границах села Денисовка, улицы: Новая 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 54, 54а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Степная 6; Нефтебаза 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13; станция Денисовка 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,23, 24, 25, 26,,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53 54, 55, 56, 57, 58, 101.
Избирательный участок № 308
В границах села Некрасовка.
Избирательный участок № 309
В границах села Гришенка.
Избирательный участок № 310
В границах села Калиновка.
Избирательный участок № 311
В границах села Целинное.
Избирательный участок № 312
В границах сел Глебовка, Шукубай.
Избирательный участок № 314
В границах села Антоновка.
Избирательный участок № 315
В границах села Чебендовка (упраздненного села Шункырколь).
Избирательный участок № 317
В границах села Алчановка.
Избирательный участок № 318
В границах села Покровка.
Избирательный участок № 319
В границах села Досовка.
Избирательный участок № 320
В границах села Фрунзенское, улицы: Степная, Пролетарская, Больничная, Комсомольская, Октябрьская, Строительная, Гагарина, Целинная, переулок Первомайский, переулок Клубный, Стадионная, Фрунзенская 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32а, 35, 38а, 40а, 42а, 44а, 46а, 48, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Избирательный участок № 321
В границах села Фрунзенское, улицы: Приаятская, Майская, Молодежная, Новая, Фрунзенская 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46.
Избирательный участок № 322
В границах села Красноармейское.
Избирательный участок № 323
В границах села Кочержиновка.
Избирательный участок № 324
В границах села Тавриченка.
Избирательный участок № 325
В границах села Аятское.
Избирательный участок № 326
В границах села Аксу.
Избирательный участок № 327
В границах села Аятское (упраздненного села Тастыколь).
Избирательный участок № 328
В границах села Аятское (упраздненного села Синегорка).
Избирательный участок № 329
В границах села Зааятское.
Избирательный участок № 331
В границах села Кара-Оба.
Избирательный участок № 332
В границах сел Свердловка, Приречное.
Избирательный участок № 334
В границах села Подгорное.
Избирательный участок № 335
В границах села Аршалы.
Избирательный участок № 336
В границах села Георгиевка.
Избирательный участок № 337
В границах села Алаколь.
Избирательный участок № 338
В границах села Набережное.
Избирательный участок № 339
В границах села Приреченка.
Избирательный участок № 340
В границах села Окраинка.
Избирательный участок № 341
В границах сел Комаровка, Первомайское.
Избирательный участок № 343
В границах села Крымское.
Избирательный участок № 344
В границах села Озерное.
Избирательный участок № 345
В границах села Перелески.
Избирательный участок № 346
В границах станции Перелески.
Избирательный участок № 347
В границах села Жалтырколь.
Избирательный участок № 348
В границах села Архангельское.
Избирательный участок № 903
В границах села Денисовка, улица Маслозаводская 21.