Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 3 қазандағы № 170 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қазанда № 4244 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 02-32/34 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 31.01.2014 № 02-32/34 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 2717790,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1415787 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 26435 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 12840 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1262728,3 мың теңге;
2) шығындар - 2778027 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) 25000 мың теңге - тұрғын үй көмегін төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Кабиев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың
2013 жылғы 3 қазандағы № 170
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91
шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 3 октября 2013 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 октября 2013 года № 4244. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 января 2014 года № 02-32/34)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31.01.2014 № 02-32/34).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3956, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Пресс-Экспресс") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2717790,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1415787 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26435 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12840 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1262728,3 тысячи тенге;
2) затраты – 2778027 тысяч тенге;"
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 25000 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Кабиев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
_______________ Г. Жидебаева
Приложение
к решению маслихата
от 3 октября 2013 года
№ 170
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года
№ 91
Бюджет Житикаринского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы