2013 жылға субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 184 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 маусымда № 4145 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12–тармағына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2013 жылғы 5 маусымға дейін белгіленсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2013 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері белгіленсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 6 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                      Е. Ахметов
Әкімдіктің
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 184 қаулысына қосымша
2013 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Ауыл шаруашылығы
дақылдарының атауы
Себу мерзімдері
1
Жазғы бидай
Күздік бидай
Күздік қара бидай
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
25 тамыздан бастап 10
қыркүйекке дейін
25 тамыздан бастап 10
қыркүйекке дейін
2
Сұлы
Арпа
Тары
Қарақұмық
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
3
Бұршақ тұқымдас
дақылдар
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
4
Майлы дақылдар
15 мамырдан бастап 30 мамырға
дейін
5
Картоп
10 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
6
Көкөністер
25 сәуірден бастап 10
маусымға дейін
7
Бақша дақылдары
25 сәуірден бастап 10
маусымға дейін
8
Жемшөптік дақылдар
15 мамырдан бастап 10
маусымға дейін
9
Бірінші, екінші және
үшінші өсу жылдарындағы
бұршақ тұқымдас көп
жылдық шөптер
Бірінші мерзім - 1 мамырдан
бастап 31 мамырға дейін,
екінші мерзім - 5 шілдеден
бастап 10 қыркүйекке дейін
10
Шабындық жерлерді
шалғындандыру үшін
егілген көпжылдық
шөптер
Бірінші мерзім - 1 мамырдан
бастап 31 мамырға дейін,
екінші мерзім - 5 шілдеден
бастап 10 қыркүйекке дейін
11
Сүрлемдік жүгері мен
күнбағыс
15 мамырдан бастап 31 мамырға
дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2013 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 31 мая 2013 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июня 2013 года № 4145
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий до 5 июня 2013 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 6 мая 2013 года.
Аким района                                Е. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 31 мая 2013 года № 184
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
Наименование
сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Яровая пшеница
Озимая пшеница
Озимая рожь
с 15 мая по 5 июня
с 25 августа по 10
сентября
с 25 августа по 10
сентября
2
Овес
Ячмень
Просо
Гречиха
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
с 15 мая по 5 июня
3
Зернобобовые культуры
с 15 мая по 5 июня
4
Масличные культуры
с 15 мая по 30 мая
5
Картофель
с 10 мая по 5 июня
6
Овощи
с 25 апреля по 10 июня
7
Бахчевые культуры
с 25 апреля по 10 июня
8
Кормовые культуры
с 15 мая по 10 июня
9
Многолетние бобовые травы
первого, второго и третьего
годов жизни
Первый срок – с 1 мая по
31 мая, второй срок – с
5 июля по 10 сентября
10
Многолетние травы, посеянные
для залужения сенокосных
угодий
Первый срок – с 1 мая по
31 мая, второй срок – с
5 июля по 10 сентября
11
Кукуруза и подсолнечник на
силос
с 15 мая по 31 мая