Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 163 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4351 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 1-10/2 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.01.2014 № 1-10/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1781900,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 495242,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7026,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1279632,7 мың теңге;
2) шығындар – 1823405,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32889,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 36561,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3672,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9486,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 9486,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83879,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83879,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, он бірінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражатын төлеуге 9096,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 4788,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4351. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 8 января 2014 года № 1-10/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.01.2014 № 1-10/2).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3971, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1781900,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 495242,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7026,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1279632,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1823405,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32889,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36561,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3672,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9486,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9486,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -83879,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 83879,5 тысяч тенге.";
пятый, шестой, седьмой, восьмой, девятый, одиннадцатый абзацы в пункте 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 9096,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 4788,0 тысяч тенге;

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейiнгi білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 7594,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 30476,7 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 6054,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 79,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрайымы С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рахимжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 163 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7594,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 30476,7 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 6054,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 79,0 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата С. Кстаубаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Камыстинского района"
________________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 163
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 90
Бюджет Камыстинского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы