Ауылдық округтер, Тоғызақ ауылы және Қарабалық кенті әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 174 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 шілдеде № 4166 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 12.03.2015 № 59 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 30.06.2014 № 250 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, ауылдық округтер, Тоғызақ ауылы және Қарабалық кенті әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Қарабалық кенті және Тоғызақ селосының, ауылдық округтердің әкімдері көрсетілген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жабдықталсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Соқытбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарабалық аудандық
сайлау комиссиясының төрайымы
__________________ Т. Салмина
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 18 маусымдағы
№ 174 қаулысына қосымша
Қарабалық аудандық сайлау комиссиясымен
бірлесіп, ауылдық округтер, Тоғызақ ауылы
және Қарабалық кенті әкімдеріне кандидаттардың
үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
қосымшаға сәйкес орындар
р/с
Елді
мекендердің
атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
1.
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімінің аудандық Мәдениет Үйі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
2.
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Абай Құнанбаев атындағы
Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимараты қасында
3.
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Максим Горький атындағы
Қарабалық № 1 орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
4.
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Қарабалық № 3 орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
5.
Қарабалық кенті
"Қарабалық аудандық
балалар-жасөспірімдер спорт мектебі"
мемлекеттік мекемесі № 2 спорт залы
ғимаратының қасында
6.
Верен ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Верен бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
7.
Гурьянов ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты қасында
8.
Ворошилов
ауылы
Ауылдық клубтың ғимараты қасында
9.
Елшан ауылы
Ауылдық кітапхананың ғимараты
қасында
10.
Котлован ауылы
Ауылдық клубтың ғимараты қасында
11.
Сарыкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Сарыкөл негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
12.
Целинный ауылы
Ауылдық кітапхананың ғимараты
қасында
13.
Надеждин ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Надеждин негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
14.
Тоғызақ ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының
қасында
15.
Белоглин ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының қасында,
ауылдық кітапхананың ғимаратында
16.
Научный ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының
қасында, ауылдық кітапхананың
ғимаратында
17.
Святослав
ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының қасында,
ауылдық кітапхананың ғимаратында
18.
Станционный
ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының
қасында
19.
Приуральское
ауылы
"Приуральская нефтебаза"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимараты
қасында
20.
Фадеев ауылы
"Агро-Торо" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимараты
қасында
21.
Шадықсай ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Шадықсай негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
22.
Дальнее ауылы
"Агро-Торо" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимараты
қасында
23.
Подгород ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Подгород бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
24.
Кайрақ ауылы
Темір жол вокзалының ғимаратында
25.
Новотроицк
ауылы
"Қарабалық ауданы білім бөлімінің
Новотроицк орта мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимараты қасында
26.
Аққұдық ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Аққұдық бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
27.
Мағынай
станциясы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Мағынай негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
28.
Жаңааул ауылы
Медициналық пункт ғимаратының
қасында
29.
Победа ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты
қасында
30.
Мағынай ауылы
Ауылдық клуб ғимараты қасында
31.
Жамбыл ауылы
Абишев Сейтқан Бакытжанұлының
ауласында, Молодежная көш., 2 үй
32.
Бозкөл ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты
қасында
33.
Бозкөл ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты
қасында
34.
Бозкөл ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты
қасында
35.
Талапкер ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Талапкер бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
36.
Саманы ауылы
Ауылдық клуб ғимараты қасында
37.
Михайлов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Михайлов орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
38.
Лесной ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Лесной бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
39.
Светлый ауылы
Фельдшер акушерлық пункттің ғимараты
қасында
40.
Терентьев
ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Терентьев негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
41.
Приречный
ауылы
Мәдениет үйі ғимаратында
42.
Қарақопа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Қарақопа бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
43.
Первомайское
ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Первомайское бастауыш
мектебі" мемлекеттік мекемесінің
ғимараты қасында
44.
Өрнек ауылы
"Қарабалық аудан әкімдігі білім
бөлімі Өрнек бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
45.
Лесное ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Лесное орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
46.
Славян ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Славян бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
47.
Қособа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Қособа негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
48.
Қарашакөл
ауылы
"Кред" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі конторының ғимаратында
(келісім бойынша)
49.
Славен ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Славен орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
50.
Октябрь ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Октябрь бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
51.
Бөрлі ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Бөрлі орта мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
52.
Тастыөзек
ауылы
Тастыөзек ауылдық клуб ғимараты
қасында
53.
Смирнов ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты
қасында
54.
Рыбкин ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім
бөлімі Рыбкин бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
қасында
55.
Батманов ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты қасында
56.
Приозерный
ауылы
"Тогаз және К" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі асхана
ғимаратында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в акимы сельских округов, села Тогузак и поселка Карабалык
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 июня 2013 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2013 года № 4166. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12 марта 2015 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12.03.2015 № 59.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Карабалыкской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в акимы сельских округов, села Тогузак и поселка Карабалык согласно приложению.
2. Акимам сельских округов, села Тогузак и поселка Карабалык оснастить указанные места стендами, щитами, тумбами.
3. Данное постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Сокитбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Карабалыкской районной
избирательной комиссии
___________ Т. Салмина
Приложение
к постановлению акимата
района от 18 июня 2013 года
№ 174
Места для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов в акимы
сельских округов, села Тогузак и
поселка Карабалык
п/п
Наименование
населенного
пункта
Места размещения
агитационных печатных
материалов
1.
поселок
Карабалык
У здания государственного учреждения
"Карабалыкский районный Дом культуры"
отдела культуры и развития языков
акимата Карабалыкского района
2.
поселок
Карабалык
У здания государственного учреждения
"Карабалыкская средняя школа имени
Абая Кунанбаева отдела образования
акимата Карабалыкского района"
3.
поселок
Карабалык
У здания государственного учреждения
"Карабалыкская средняя школа № 1
имени Максима Горького отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
4.
поселок
Карабалык
У здания государственного учреждения
"Карабалыкская средняя школа № 3
отдела образования акимата
Карабалыкского района"
5.
поселок
Карабалык
У здания спортивного зала № 2
государственного учреждения
"Карабалыкская районная
детско-юношеская спортивная школа"
6.
село Веренка
У здания государственного учреждения
"Веренская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
7.
село
Гурьяновское
У здания сельской библиотеки
8.
село
Ворошиловка
У здания сельского клуба
9.
село
Ельшанское
У здания сельской библиотеки
10.
село
Котлованное
У здания сельского клуба
11.
село Сарыколь
У здания государственного учреждения
"Сарыкольская основная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
12.
село Целинное
У здания сельской библиотеки
13.
село
Надеждинка
У здания государственного учреждения
"Надеждинская основная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
14.
село Тогузак
У здания сельского дома культуры
15.
село
Белоглинка
У здания сельского клуба, в здании
сельской библиотеки
16.
село Научное
У здания сельского дома культуры, в
здании сельской библиотеки
17.
село
Святославка
У здания сельского клуба, в здании
сельской библиотеки
18.
село
Станционное
У здания сельского дома культуры
19.
село
Приуральское
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Приуральская нефтебаза"
20.
село Фадеевка
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Агро
Торо"
21.
село
Шадыксаевка
У здания государственного учреждения
"Шадыксаевская основная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
22.
село Дальнее
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Агро
Торо"
23.
село
Подгородка
У здания государственного учреждения
"Подгородская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
24.
село Каерак
У здания железнодорожного вокзала
25.
село
Новотроицкое
У здания государственного учреждения
"Новотроицкая средняя школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
26.
село Аккудук
У здания государственного учреждения
"Аккудукская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
27.
станция
Магнай
У здания государственного учреждения
"Магнайская основная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
28.
село Жанааул
У здания медицинского пункта
29.
село Победа
У здания сельского дома культуры
30.
село Магнай
У здания сельского клуба
31.
село Жамбыл
У двора Абишева Сейткана
Бакытжановича, улица Молодежная, 2
32.
село Босколь
У здания сельского дома культуры
33.
село Босколь
У здания сельского дома культуры
34.
село Босколь
У здания сельского дома культуры
35.
село Талапкер
У здания государственного учреждения
"Талапкерская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
36.
село Саманы
У здания сельского клуба
37.
село
Михайловка
У здания государственного учреждения
"Михайловская средняя школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
38.
село Лесное
У здания государственного учреждения
"Лесная начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
39.
село Светлое
У здания фельдшерского акушерского
пункта
40.
село
Терентьевка
У здания государственного учреждения
"Терентьевская основная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
41.
село
Приречное
У здания Дома культуры
42.
село Каракопа
У здания государственного учреждения
"Каракопинская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
43.
село
Первомайское
У здания государственного учреждения
"Первомайская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
44.
село Урнек
У здания государственного учреждения
"Урнекская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
45.
село Лесное
У здания государственного учреждения
"Лесная средняя школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
46.
село Славянка
У здания государственного учреждения
"Славянская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
47.
село Кособа
У здания государственного учреждения
"Кособинская основная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
48.
село
Карачаколь
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Кред"
(по согласованию)
49.
село Славенка
У здания государственного учреждения
"Славенская средняя школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
50.
село
Октябрьское
У здания государственного учреждения
"Октябрьская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
51.
село Бурли
У здания государственного учреждения
"Бурлинская средняя школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
52.
село Тастыозек
У здания Тастыозекского сельского
клуба
53.
село
Смирновка
У здания сельского дома культуры
54.
село Рыбкино
У здания государственного учреждения
"Рыбкинская начальная школа отдела
образования акимата Карабалыкского
района"
55.
село
Батмановка
У здания сельской библиотеки
56.
село
Приозерное
У здания столовой товарищества с
ограниченной ответственностью "Тогаз
и К"