Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 160 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4352 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3972 тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2169767,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 611262,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2113,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6094,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1550297,9 мың теңге;
2) шығындар – 2226828,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34296,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 38140,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3844,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91356,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91356,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы,
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биркель
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4352. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3972, опубликовано 9 января 2013 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2169767,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 611262,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2113,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6094,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1550297,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2226828,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34296,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38140,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3844,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91356,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91356,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_________________ Е. Биркель
Приложение № 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 160
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 71
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы