Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 4384 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-30-3 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 16.01.2015 № 02-30-3 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5887575,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2530045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 8555,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3325575,5 мың теңге;
2) шығындар - 5999693,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 43685,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 58085,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 14400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -155803,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 155803,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1280549,0 мың теңге сомасында белгіленгені назарға алынсын.
3. 2014 жылы аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмегені ескерілсін.
4. 2014 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 13707,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 08.08.2014 № 229 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 58085,6 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 14.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 27 декабря 2013 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2013 года № 4384. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2015 года № 02-30-3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.01.2015 № 02-30-3).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5887575,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2530045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8555,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3325575,5 тысяч тенге;
2) затраты - 5999693,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 43685,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 58085,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -155803,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 155803,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Принять к сведению, что объем субвенции передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2014 год определен в сумме 1280549,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в 2014 году бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2014 год в сумме 13707,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 08.08.2014 № 229 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 58085,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).

6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 105710,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен 17410,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 34397,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6015,6 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 08.08.2014 № 229 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық және облыстық бюджеттерден 668208,9 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға республикалық және облыстық бюджеттерден 54932,0 мың теңге сомасында кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй құрылысына нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
12. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға республикалық бюджеттен 346,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 105710,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 17410,6 тысяч тенге, на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 34397,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6015,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 08.08.2014 № 229 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 668208,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского и областного бюджетов на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 54932,0 тысяч тенге, на строительство жилья для очередников.
12. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме 346,1 тысяч тенге;

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 31026,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 233858,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
15. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға 512943,9 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде спорт объектілерін дамытуға 171167,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 65818,6 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Қостанай ауданының Мичурин ауылындағы жолдарды орташа жөндеуге 25000,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 19.02.2014 № 162 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде келесі мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 12073,5 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 3,4 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 17-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 19.02.2014 № 162 шешімімен; жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 08.08.2014 № 229 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 31026,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
14. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 233858,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 512943,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
16. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие объектов спорта в сумме 171167,0 тысяч тенге.
17. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 65818,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт дорог в селе Мичуринское Костанайского района в сумме 25000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 19.02.2014 № 162 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-2. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 12073,5 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 3,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-2 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 19.02.2014 № 162; в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 08.08.2014 № 229 (вводится в действие с 01.01.2014).

17-3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 2013 жылы бөлінген пайдаланылмаған 601,4 мың теңге сомасында кредиттік қалдықтарды толық пайдалану көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 19.02.2014 № 162 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 297,6 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-4-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 29.04.2014 № 203 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 2588,9 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-5-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 29.04.2014 № 203 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 114101,7 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-6-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 29.04.2014 № 203 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 2014 жылдың 1 мамырынан бастап Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға 1037,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-7-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 29.04.2014 № 203 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

17-3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено доиспользование неиспользованных остатков кредита выделенных в 2013 году на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 601,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-3 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 19.02.2014 № 162 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 297,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-4 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 29.04.2014 № 203 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 2588,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-5 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 29.04.2014 № 203 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, в сумме 114101,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-6 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 29.04.2014 № 203 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей, в сумме 1037,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-7 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 29.04.2014 № 203 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014).

17-8. 17-8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 22,3 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-8-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 08.08.2014 № 229 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 14.11.2014 № 246 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 167,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-9-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.11.2014 № 256 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
19. 2014 жылға арналған кент, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар жиынтығы 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
20. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрайымы                       К. Балапанова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

17-8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 22,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-8 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 08.08.2014 № 229 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.11.2014 № 246 (вводится в действие с 01.01.2014).
17-9. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 167,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-9 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.11.2014 № 256 (вводится в действие с 01.01.2014);
18. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
19. Утвердить свод бюджетных программ по аппаратам акимов поселка, сел, сельских округов на 2014 год, согласно приложению 5.
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        К. Балапанова
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 153
Районный бюджет на 2014 год