Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Мендіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 133 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде № 4111 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1820411,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 445890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6948,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1366833,0 мың теңге;
2) шығындар – 1823076,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26167,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31159,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4992,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37332,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37332,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Ж. Джанатаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Г. Айсенова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 18 апреля 2013 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 апреля 2013 года № 4111
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы" от 19 декабря 2012 года № 108 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1820411,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 445890,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6948,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 740,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1366833,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1823076,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26167,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31159,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4992,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37332,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37332,8 тысячи тенге.".
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Ж. Джанатаева
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_____________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата