Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Мендіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қазанда № 4266 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1841563,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 447147,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4678,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1753,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1387985,0 мың теңге;
2) шығындар – 1844228,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26181,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31125,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4944,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37347,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37347,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға нысаналы трансферттер сомалары мен кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін, тиісінше 5524,6 мың теңге және 31125,2 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрағасы                                   К. Оразбеков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың
2013 жылғы 25 қазандағы
№ 181 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 108 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 25 октября 2013 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2013 года № 4266
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1841563,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 447147,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4678,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1753,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1387985,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1844228,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26181,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31125,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4944,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37347,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37347,0 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов и кредитов на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 5524,6 тысяч тенге и 31125,2 тысяч тенге соответственно.".
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии                                     К. Уразбеков
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
________________ С. Хабалкина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_________________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 октября 2013 года № 181
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 108
Районный бюджет Мендыкаринского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы