Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 131 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 4207 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44 және 106-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3965 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 159 793,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154 667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 293,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 592,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 992 241,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 170 122,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 812,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10 386,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 574,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 140,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19140,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 386,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 574,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 330,9 мың теңге.
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-2 тармағымен толықтырылсын:
"3-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 2,5 мың тенге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының екінші және жетінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын;";
"4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттердің республикалық бюджеттен түсімі, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 33 686,8 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 4 275,0 мың теңге сомасында;
көрсетілген шешемнің 4-тармағы оныншы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16 июля 2013 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июля 2013 года № 4207
В соответствии статьями 44 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3965, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 159 793,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154 667,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 293,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 592,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 992 241,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 170 122,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 812,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1574,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 140,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 140,4 тысячи тенге.":
поступление займов – 10386,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1574,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10330,9 тысяч тенге.
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 2,5 тысяч тенге.";
абзацы второй и седьмой пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 33 686,8 тысяч тенге;";
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4 275,0 тысяч тенге;
пункт 4 указанного решения дополнить абзацом десять:

"жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 3 731,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны есепке алынсын.".
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шеңберінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Науырзым ауданы Қарамеңді селосындағы бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратын бұқаралық аудандық және балалар кітапханасына қайта жаңғырту үшін 11634,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 131 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 88 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 3 731,0 тысяч тенге.".
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, в том числе:
на реконструкцию здания бывшего бытового комбината под районную массовую и детскую библиотеки села Караменды Наурзумского района в сумме 11634,0 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
______________ Р. Будекенова
Приложение
к решению маслихата
от 16 июля 2013 года № 131
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 88
Бюджет Наурзумского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы