Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 168 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4359 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3965 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1164196,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15454,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9592,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 984483,5 мың теңге;
2) шығындар – 1174524,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4562,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 5831,7 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1269,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14891,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14891,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5831,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1271,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10330,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 4-тармағының үшінші, төртінші, жетінші, сегізінші және тоғызыншы абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 8200,7 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3464,7 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 4175,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 5757,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 2411,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4359
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3965, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1164196,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154667,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15454,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9592,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 984483,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1174524,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4562,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5831,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1269,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14891,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14891,1 тысячи тенге:
поступление займов – 5831,7 тысяч тенге;
погашение займов – 1271,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10330,9 тысяч тенге.".
абзац третий, четвертый, седьмой, восьмой и девятый пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 8200,7 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3464,7 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4175,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 5757,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 2411,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.